Hell of a Partner

Bedrijfspaspoort

(유)대성바이오텍

Fabrikant

(Yu)daeseongbaiotek

Cleaning & Household Supplies, South Korea

Jeollabuk-do, Zuid-Korea 🇰🇷
G20

Vertrouwen kern

Een echt, actief bedrijf

Actief bedrijf · Fabrikant · 1 onafhankelijke bron

Actief bedrijf (in register)

Korea Industrial Complex Corporation registered-factory list (data.go.kr)

bron

Vermeld in een bronregister

Korea Industrial Complex Corporation registered-factory list (data.go.kr)

bron

Bestaat het en is het nu actief?

  • Actief bedrijf (in register)Korea Industrial Complex Corporation registered-factory list (data.go.kr)bewijs

Komen onafhankelijke bronnen overeen?

Vertrouwen tijdlijn

Tijdlijn nog niet vastgesteld.

Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.

Kruiscontroles

  • Er verschijnen kruiscontroles als onafhankelijke bronnen worden verzameld.
Bekijk een gedetailleerd audittraject
registry-operatinggreenbewijs
listed-in-registrygreenbewijs

Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)

Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Zuid-Korea: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Bereikbaar en responsief.

Machineleesbaar paspoort (JSON)Zo controleert u zelf een leverancier in Zuid-Korea

Regels die voor deze goederen gelden

Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.

  • Consumer goods sold in the EU fall under the General Product Safety Regulation (GPSR, applies since 13 Dec 2024): a responsible person in the EU is mandatory. European Commission (GPSR)

Plant u een bestelling bij (유)대성바이오텍? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.

Open de calculator voor totale kosten

Over

(유)대성바이오텍 is a cleaning & household supplies company based in Jeollabuk-do, South Korea. Listed in a public business registry.

Belangrijkste markten

Meer Reinigings- en huishoudelijke benodigdheden bedrijven in Zuid-Korea

Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.

Alle 447 bedrijven bekijken
Bescherm uw geld voordat u betaalt+

Veilig, u kunt het terugkrijgen

  • Creditcard
  • PayPal Goederen en Diensten
  • Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
  • Letter of Credit (voor grote bestellingen)

Riskant, voorgoed weg

  • Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
  • Crypto
  • Western Union of MoneyGram
  • Cadeaukaarten

Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.

De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.

Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.

Bedrijfsgegevens

Waar is (유)대성바이오텍 gevestigd?

(유)대성바이오텍 is gevestigd in Jeollabuk-do, Zuid-Korea.

Is (유)대성바이오텍 een fabrikant of een distributeur?

(유)대성바이오텍 is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.

Wat levert (유)대성바이오텍?

(유)대성바이오텍 is actief in Reinigings- en huishoudelijke benodigdheden.

Wat zijn de alternatieven voor (유)대성바이오텍?

Inkopers die (유)대성바이오텍 vergelijken bekijken meestal ook (주)수목제지, (주)아보브네이처, (주)영진알비에스, uit 447 Reinigings- en huishoudelijke benodigdheden-leveranciers in Zuid-Korea op deze marktplaats.

Is (유)대성바이오텍 geverifieerd op Hell of a Partner?

Nog niet. (유)대성바이오텍 is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.