Bedrijfspaspoort
Confirel Co., Ltd.
FabrikantAuthentieke Cambodjaanse palmsuiker en gastronomische producten
Vertrouwen kern
Een echte, werkende fabrikant
Actief bedrijf · Fabrikant · 1 onafhankelijke bronnen
Website actief
legal-form
Bestaat het en is het nu actief?
- Website actiefjun 2026bewijs
- Land van contact wijkt af
- legal-form
Komen onafhankelijke bronnen overeen?
Vertrouwen tijdlijn
- 2001founded (registry / declared)
Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.
Kruiscontroles
- Het e-mailadres voor contact bevindt zich op het bedrijfseigen domein
Bekijk een gedetailleerd audittraject
| domain-live | green | jun 2026 | bewijs |
| location-mismatch | amber | ||
| legal-form | green | ||
| certs-unverifiable | amber |
Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)
Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Cambodja: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Bereikbaar en responsief.
Regels die voor deze goederen gelden
Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.
- EU imports of food of animal origin and many other food categories must be pre-notified in TRACES and enter through border control posts. European Commission (TRACES)
- US imports require the foreign facility to be FDA-registered and the importer to run a Foreign Supplier Verification Program (FSVP). US FDA
Plant u een bestelling bij Confirel Co., Ltd.? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.
Open de calculator voor totale kostenOver
Cambodjaanse fabrikant van biologische palmsuiker, Kampot-peper en fruitproducten voor de Europese en Aziatische gastronomische markten.
- Categorieën
- Belangrijkste markten
- 🇫🇷 Frankrijk 🇩🇪 Duitsland 🇯🇵 Japan 🇸🇬 Singapore
- Certificeringen (verklaard)
- HACCPHalal Certified
Meer Dranken bedrijven in Cambodja
Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.
Bescherm uw geld voordat u betaalt+
Veilig, u kunt het terugkrijgen
- Creditcard
- PayPal Goederen en Diensten
- Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
- Letter of Credit (voor grote bestellingen)
Riskant, voorgoed weg
- Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
- Crypto
- Western Union of MoneyGram
- Cadeaukaarten
Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.
De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.
Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.
Bedrijfsgegevens
Waar is Confirel Co., Ltd. gevestigd?
Confirel Co., Ltd. is gevestigd in Phnom Penh, Cambodja.
Is Confirel Co., Ltd. een fabrikant of een distributeur?
Confirel Co., Ltd. is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.
Wat levert Confirel Co., Ltd.?
Confirel Co., Ltd. is actief in Dranken.
Welke markten bedient Confirel Co., Ltd.?
Confirel Co., Ltd. bedient Frankrijk, Duitsland, Japan, Singapore.
Wanneer is Confirel Co., Ltd. opgericht?
Confirel Co., Ltd. is opgericht in 2001.
Welke certificeringen geeft Confirel Co., Ltd. op?
Confirel Co., Ltd. geeft op: HACCP, Halal. Certificeringen die op deze pagina als geverifieerd zijn gemarkeerd, zijn gecontroleerd in het register van de uitgever; beschouw de rest als opgave tot u het certificaatnummer ziet.
Hoe groot is Confirel Co., Ltd.?
Confirel Co., Ltd. meldt een team in de klasse 11-50 medewerkers.
Wat zijn de alternatieven voor Confirel Co., Ltd.?
Inkopers die Confirel Co., Ltd. vergelijken bekijken meestal ook Ly Ly Food Industry Co., Ltd., Golden Rice (Cambodia) Co., Ltd., Soma Group Co., Ltd., uit 12 Dranken-leveranciers in Cambodja op deze marktplaats.
Is Confirel Co., Ltd. geverifieerd op Hell of a Partner?
Nog niet. Confirel Co., Ltd. is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.