Hell of a Partner

Bedrijfspaspoort

PostProcess Technologies

Fabrikant

PostProcess Technologies produceert machines voor additive manufacturing, 3D-printmaterialen, scanners of nabewerkingssystemen.

Buffalo, Verenigde Staten 🇺🇸51-200 medewerkerspostprocess.com
G7G20

Vertrouwen kern

Een echte, werkende fabrikant

Actief bedrijf · Fabrikant · 2 onafhankelijke bronnen

Website actief

bron

Certificeringen verifieerbaar

IAF CertSearch

bron

Bestaat het en is het nu actief?

Komen onafhankelijke bronnen overeen?

Vertrouwen tijdlijn

Tijdlijn nog niet vastgesteld.

Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.

Kruiscontroles

  • Er verschijnen kruiscontroles als onafhankelijke bronnen worden verzameld.
Bekijk een gedetailleerd audittraject
domain-livegreenjun 2026bewijs
certs-verifiablegreenbewijs

Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)

Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Verenigde Staten: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Bereikbaar en responsief.

Machineleesbaar paspoort (JSON)

Regels die voor deze goederen gelden

Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.

  • Machinery sold in the EU needs CE marking with a declaration of conformity under the EU machinery rules. European Commission

Plant u een bestelling bij PostProcess Technologies? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.

Open de calculator voor totale kosten

Over

PostProcess Technologies produceert machines voor additive manufacturing, 3D-printmaterialen, scanners of naverwerkingssystemen voor distributeurs, OEM's, aannemers en institutionele B2B-kopers. Het bedrijf levert aan binnenlandse en exportmarkten via directe verkoop, integratornetwerken en gespecialiseerde distributiepartners.

Belangrijkste markten
🇺🇸 Verenigde Staten 🇩🇪 Duitsland
Certificeringen (verklaard)

Meer Industriële machines bedrijven in Verenigde Staten

Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.

Alle 3017 bedrijven bekijken
Bescherm uw geld voordat u betaalt+

Veilig, u kunt het terugkrijgen

  • Creditcard
  • PayPal Goederen en Diensten
  • Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
  • Letter of Credit (voor grote bestellingen)

Riskant, voorgoed weg

  • Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
  • Crypto
  • Western Union of MoneyGram
  • Cadeaukaarten

Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.

De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.

Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.

Bedrijfsgegevens

Waar is PostProcess Technologies gevestigd?

PostProcess Technologies is gevestigd in Buffalo, Verenigde Staten.

Is PostProcess Technologies een fabrikant of een distributeur?

PostProcess Technologies is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.

Wat levert PostProcess Technologies?

PostProcess Technologies is actief in Industriële machines, Gereedschappen en uitrusting.

Welke markten bedient PostProcess Technologies?

PostProcess Technologies bedient Verenigde Staten, Duitsland.

Welke certificeringen geeft PostProcess Technologies op?

PostProcess Technologies geeft op: ISO 9001. Certificeringen die op deze pagina als geverifieerd zijn gemarkeerd, zijn gecontroleerd in het register van de uitgever; beschouw de rest als opgave tot u het certificaatnummer ziet.

Hoe groot is PostProcess Technologies?

PostProcess Technologies meldt een team in de klasse 51-200 medewerkers.

Wat zijn de alternatieven voor PostProcess Technologies?

Inkopers die PostProcess Technologies vergelijken bekijken meestal ook AGCO, Albany International Corp., AB Tools Inc., uit 3017 Industriële machines-leveranciers in Verenigde Staten op deze marktplaats.

Is PostProcess Technologies geverifieerd op Hell of a Partner?

Nog niet. PostProcess Technologies is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.