Bedrijfspaspoort
Victor Packaging
FabrikantPionierfabrikant van plastic buizen en PET-flessenverpakkingen in Zuidoost-Azië
Vertrouwen kern
Wat het openstaande dossier laat zien
Actief bedrijf · Fabrikant · 1 onafhankelijke bronnen
Website actief
Bestaat het en is het nu actief?
- Website actiefjul 2026bewijs
Komen onafhankelijke bronnen overeen?
Vertrouwen tijdlijn
- 1975founded (registry / declared)
Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.
Kruiscontroles
- Er verschijnen kruiscontroles als onafhankelijke bronnen worden verzameld.
Bekijk een gedetailleerd audittraject
| domain-live | green | jul 2026 | bewijs |
Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)
Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Thailand: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Gegevens kloppen · Bereikbaar en responsief.
Regels die voor deze goederen gelden
Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.
- Cosmetic products must be notified in the EU Cosmetic Products Notification Portal (CPNP) before being placed on the EU market. European Commission (CPNP)
- For the US market, MoCRA requires cosmetic facility registration and product listing with the FDA. US FDA (MoCRA)
- Medical devices sold in the EU must carry CE marking under the Medical Device Regulation (EU) 2017/745, with a conformity assessment matched to the device risk class. European Commission (MDR)
- For the US market, the maker must have an FDA device establishment registration and product listing; most instruments also need 510(k) premarket clearance. US FDA (devices)
Plant u een bestelling bij Victor Packaging? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.
Open de calculator voor totale kostenOver
Produceert geëxtrudeerde plastic buizen en PET-flessen voor persoonlijke verzorging, cosmetica en farmaceutische klanten. GMP-gecertificeerde faciliteiten met een capaciteit van meer dan 200 miljoen eenheden per jaar.
- Categorieën
- Belangrijkste markten
- 🇹🇭 Thailand 🇸🇬 Singapore 🇲🇾 Maleisië 🇮🇩 Indonesië 🇻🇳 Vietnam
Meer Persoonlijke verzorging bedrijven in Thailand
Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.
Bescherm uw geld voordat u betaalt+
Veilig, u kunt het terugkrijgen
- Creditcard
- PayPal Goederen en Diensten
- Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
- Letter of Credit (voor grote bestellingen)
Riskant, voorgoed weg
- Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
- Crypto
- Western Union of MoneyGram
- Cadeaukaarten
Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.
De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.
Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.
Bedrijfsgegevens
Waar is Victor Packaging gevestigd?
Victor Packaging is gevestigd in Nonthaburi, Thailand.
Is Victor Packaging een fabrikant of een distributeur?
Victor Packaging is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.
Wat levert Victor Packaging?
Victor Packaging is actief in Persoonlijke verzorging, Medische en gezondheidszorgbenodigdheden, Voertuigonderdelen en accessoires.
Welke markten bedient Victor Packaging?
Victor Packaging bedient Thailand, Singapore, Maleisië, Indonesië, Vietnam.
Wanneer is Victor Packaging opgericht?
Victor Packaging is opgericht in 1975.
Hoe groot is Victor Packaging?
Victor Packaging meldt een team in de klasse 201-500 medewerkers.
Wat zijn de alternatieven voor Victor Packaging?
Inkopers die Victor Packaging vergelijken bekijken meestal ook DKSH Thailand Ltd, Inter Pharma PCL, Karmarts PCL, uit 28 Persoonlijke verzorging-leveranciers in Thailand op deze marktplaats.
Is Victor Packaging geverifieerd op Hell of a Partner?
Nog niet. Victor Packaging is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.