Bedrijfspaspoort
TESCAN ORSAY HOLDING a.s.
FabrikantTsjechische fabrikant van elektronenmicroscopen en gefocusseerde ionenbundelsystemen voor onderzoek.
Vertrouwen kern
Een echte, werkende fabrikant
Actief bedrijf · Fabrikant · 2 onafhankelijke bronnen
Bestaat het en is het nu actief?
- Website actiefjul 2026bewijs
Komen onafhankelijke bronnen overeen?
Vertrouwen tijdlijn
- 1994founded (registry / declared)
Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.
Kruiscontroles
- Er verschijnen kruiscontroles als onafhankelijke bronnen worden verzameld.
Bekijk een gedetailleerd audittraject
| domain-live | green | jul 2026 | bewijs |
| certs-verifiable | green | bewijs |
Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)
Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Tsjechië: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Bereikbaar en responsief.
Regels die voor deze goederen gelden
Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.
- Electronics for the EU need CE marking incl. RoHS substance limits, and producers must register for WEEE take-back in each member state of sale. European Commission (CE)
- Electronics for the US market need FCC equipment authorization under 47 CFR Part 15, which covers unintentional radiators such as switch-mode power supplies, not only radio devices. US FCC (Part 15)
- Machinery sold in the EU needs CE marking with a declaration of conformity under the EU machinery rules. European Commission
Plant u een bestelling bij TESCAN ORSAY HOLDING a.s.? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.
Open de calculator voor totale kostenOver
TESCAN produceert scanning-elektronenmicroscopen (SEM), gefocusseerde ionenbundelsystemen (FIB) en analytische elektronenmicroscopen in Brno. Het bedrijf, opgericht in 1994, levert wereldwijd aan onderzoeksinstituten, halfgeleiderfabrikanten en materiaalwetenschappelijke laboratoria.
- Categorieën
- Belangrijkste markten
- 🇨🇿 Tsjechië 🇩🇪 Duitsland 🇺🇸 Verenigde Staten 🇨🇳 China
- Certificeringen (verklaard)
Meer Industriële machines bedrijven in Tsjechië
Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.
Bescherm uw geld voordat u betaalt+
Veilig, u kunt het terugkrijgen
- Creditcard
- PayPal Goederen en Diensten
- Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
- Letter of Credit (voor grote bestellingen)
Riskant, voorgoed weg
- Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
- Crypto
- Western Union of MoneyGram
- Cadeaukaarten
Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.
De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.
Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.
Bedrijfsgegevens
Waar is TESCAN ORSAY HOLDING a.s. gevestigd?
TESCAN ORSAY HOLDING a.s. is gevestigd in Brno, Tsjechië.
Is TESCAN ORSAY HOLDING a.s. een fabrikant of een distributeur?
TESCAN ORSAY HOLDING a.s. is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.
Wat levert TESCAN ORSAY HOLDING a.s.?
TESCAN ORSAY HOLDING a.s. is actief in Industriële machines, Consumentenelektronica.
Welke markten bedient TESCAN ORSAY HOLDING a.s.?
TESCAN ORSAY HOLDING a.s. bedient Tsjechië, Duitsland, Verenigde Staten, China.
Wanneer is TESCAN ORSAY HOLDING a.s. opgericht?
TESCAN ORSAY HOLDING a.s. is opgericht in 1994.
Welke certificeringen geeft TESCAN ORSAY HOLDING a.s. op?
TESCAN ORSAY HOLDING a.s. geeft op: ISO 9001, CE. Certificeringen die op deze pagina als geverifieerd zijn gemarkeerd, zijn gecontroleerd in het register van de uitgever; beschouw de rest als opgave tot u het certificaatnummer ziet.
Hoe groot is TESCAN ORSAY HOLDING a.s.?
TESCAN ORSAY HOLDING a.s. meldt een team in de klasse 201-500 medewerkers.
Wat zijn de alternatieven voor TESCAN ORSAY HOLDING a.s.?
Inkopers die TESCAN ORSAY HOLDING a.s. vergelijken bekijken meestal ook PBS Velká Bíteš a.s., VÚTS a.s., Siemens Electric Motors s.r.o., uit 108 Industriële machines-leveranciers in Tsjechië op deze marktplaats.
Is TESCAN ORSAY HOLDING a.s. geverifieerd op Hell of a Partner?
Nog niet. TESCAN ORSAY HOLDING a.s. is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.