Bedrijfspaspoort
WoodPro Software Inc.
FabrikantWoodPro-software | ERP-software voor hout en bouwmaterialen
Vertrouwen kern
Een echt, actief bedrijf
Actief bedrijf · Fabrikant · 1 onafhankelijke bron
Website actief
Geregistreerde rechtsvorm: Joint-stock company
Bestaat het en is het nu actief?
- Website actiefjul 2026bewijs
- Geregistreerde rechtsvorm: Joint-stock company
Komen onafhankelijke bronnen overeen?
Vertrouwen tijdlijn
- 1985founded (registry / declared)
Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.
Kruiscontroles
- Er verschijnen kruiscontroles als onafhankelijke bronnen worden verzameld.
Bekijk een gedetailleerd audittraject
| domain-live | green | jul 2026 | bewijs |
| legal-form | green |
Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)
Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Canada: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Gegevens kloppen · Bereikbaar en responsief.
Regels die voor deze goederen gelden
Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.
- Wood furniture imported into the EU falls under the Deforestation Regulation (EUDR): due-diligence statements with geolocation of origin. European Commission (EUDR)
- Electronics for the EU need CE marking incl. RoHS substance limits, and producers must register for WEEE take-back in each member state of sale. European Commission (CE)
- Electronics for the US market need FCC equipment authorization under 47 CFR Part 15, which covers unintentional radiators such as switch-mode power supplies, not only radio devices. US FCC (Part 15)
- Construction products sold in the EU need a Declaration of Performance and CE marking under the Construction Products Regulation. European Commission (CPR)
Plant u een bestelling bij WoodPro Software Inc.? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.
Open de calculator voor totale kostenOver
WoodPro Software levert ERP-software voor hout en bouwmaterialen aan distributeurs en fabrikanten. Beheer effectief zachthout, hardhout, dakbedekking, laminaat, multiplex, speciale producten, hardware en andere zakelijke vereisten voor bouwmaterialen.
- Belangrijkste markten
Meer Consumentenelektronica bedrijven in Canada
Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.
Bescherm uw geld voordat u betaalt+
Veilig, u kunt het terugkrijgen
- Creditcard
- PayPal Goederen en Diensten
- Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
- Letter of Credit (voor grote bestellingen)
Riskant, voorgoed weg
- Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
- Crypto
- Western Union of MoneyGram
- Cadeaukaarten
Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.
De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.
Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.
Bedrijfsgegevens
Waar is WoodPro Software Inc. gevestigd?
WoodPro Software Inc. is gevestigd in Richmond, Canada.
Is WoodPro Software Inc. een fabrikant of een distributeur?
WoodPro Software Inc. is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.
Wat levert WoodPro Software Inc.?
WoodPro Software Inc. is actief in Consumentenelektronica, Bouw- en constructiematerialen, Houtverwerking & Papier.
Wanneer is WoodPro Software Inc. opgericht?
WoodPro Software Inc. is opgericht in 1985.
Wat zijn de alternatieven voor WoodPro Software Inc.?
Inkopers die WoodPro Software Inc. vergelijken bekijken meestal ook ETAP Canada Ltd., Dorigo Systems Ltd., Ballard Power Systems, uit 153 Consumentenelektronica-leveranciers in Canada op deze marktplaats.
Is WoodPro Software Inc. geverifieerd op Hell of a Partner?
Nog niet. WoodPro Software Inc. is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.