Paszport firmowy
Beyeler Optik
DystrybutorFind exclusive glasses and lenses near the theatre, in the center of Basel. Beyeler Optik
Zaufaj rdzeniu
Prawdziwy, działający dystrybutor
Aktywna firma · Dystrybutor · Niezależne źródła 3
Czy istnieje i działa obecnie?
Czy jest to bezpieczne?
- Brak na listach sankcyjnych (OpenSanctions)lip 2026dowód
Niezależnie potwierdzone
Zaufaj osi czasu
- 1974founded (registry / declared)
Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.
Kontrole krzyżowe
- Adres e-mail kontaktowy znajduje się w domenie własnej firmy
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
| domain-live | green | cze 2026 | dowód |
| registry-active-global | green | lip 2026 | dowód |
| sanctions-clear | green | lip 2026 | dowód |
| partner-corroborated | green |
Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)
Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Szwajcaria: Producent, nie pośrednik · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Osiągalna i reagująca.
Import od tego dostawcy: co obowiązuje
Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.
- Sunglasses and protective eyewear are personal protective equipment in the EU: CE marking under Regulation (EU) 2016/425 is required. European Commission (PPE)
Możliwości dystrybucyjne
- Role partnera
- Distributor
- Objęte kraje
- 🇨🇭 Szwajcaria
Reprezentowane marki
Producenci reprezentowani przez tego dystrybutora, według opublikowanych stron marek.
O firmie
Find exclusive glasses and lenses near the theatre, in the center of Basel. Beyeler Optik.
- Kategorie
- Główne rynki
- 🇨🇭 Szwajcaria
Więcej firm Okulary i okulary przeciwsłoneczne w Szwajcaria
Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.
Zobacz wszystkie 16 firmZanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+
Bezpiecznie, możesz odzyskać
- Karta kredytowa
- PayPal Towary i Usługi
- Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
- Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)
Ryzykownie, stracone bezpowrotnie
- Przelew bankowy na konto prywatne
- Crypto
- Western Union lub MoneyGram
- Karty podarunkowe
Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.
Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.
Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.
Dane firmy
Gdzie znajduje się Beyeler Optik?
Beyeler Optik znajduje się w Szwajcaria.
Czy Beyeler Optik to producent czy dystrybutor?
Beyeler Optik to dystrybutor wymieniony na Hell of a Partner.
Co dostarcza Beyeler Optik?
Beyeler Optik działa w obszarze Okulary i okulary przeciwsłoneczne.
Jakie rynki obsługuje Beyeler Optik?
Beyeler Optik obsługuje Szwajcaria.
Kiedy założono Beyeler Optik?
Beyeler Optik założono w 1974.
Czy Beyeler Optik figuruje w oficjalnych rejestrach?
Tak. Beyeler Optik występuje w następujących oficjalnych lub niezależnych rejestrach: Zefix (Swiss commercial registry). Każdy z nich to bezpłatne publiczne źródło, które kupujący może sam sprawdzić.
Którzy producenci wskazują Beyeler Optik jako swojego dystrybutora?
Jeden producent publicznie wskazuje Beyeler Optik jako dystrybutora na własnej stronie, w tym: T HENRI.
Jakie są alternatywy dla Beyeler Optik?
Kupujący porównujący Beyeler Optik zwykle sprawdzają też Baden, Optiswiss AG, AKN GROUP, spośród 16 dostawców Okulary i okulary przeciwsłoneczne w Szwajcaria na tej platformie.
Czy Beyeler Optik jest zweryfikowana na Hell of a Partner?
Jeszcze nie. Beyeler Optik jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.