Paszport firmowy
Createl GmbH
DystrybutorTargetujące pliki cookies służą do identyfikacji osób odwiedzających pomiędzy różnymi stronami internetowymi, np
Zaufaj rdzeniu
Prawdziwy, działający dystrybutor
Aktywna firma · Dystrybutor · Niezależne źródła 3
Czy istnieje i działa obecnie?
- Strona działalip 2026dowód
- Tożsamość zweryfikowanaHell of a Partner identity check
- Kontakt zgodny z krajemPhone country code on their own site
- legal-form
Czy można się z nią skontaktować?
- Obecny w mediach społecznościowychdowód
Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?
Zaufaj osi czasu
- 2005company website ("since ...")
Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.
Kontrole krzyżowe
- Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
| domain-live | green | lip 2026 | dowód |
| identity-verified | green | ||
| location-consistent | green | ||
| legal-form | green | ||
| vat-valid | green | dowód | |
| social-present | green | dowód |
Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions) · VAT w EU VIES
Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Niemcy: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie.
Przepisy dotyczace tych towarow
Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.
- Electronics for the EU need CE marking incl. RoHS substance limits, and producers must register for WEEE take-back in each member state of sale. European Commission (CE)
- Electronics for the US market need FCC equipment authorization under 47 CFR Part 15, which covers unintentional radiators such as switch-mode power supplies, not only radio devices. US FCC (Part 15)
Możliwości dystrybucyjne
- Role partnera
- Wholesaler
- Objęte kraje
- 🇩🇪 Niemcy
O firmie
Targetujące pliki cookies służą do identyfikacji osób odwiedzających pomiędzy różnymi stronami internetowymi, np. partnerzy treści, sieci banerów. Te pliki cookie mogą być wykorzystywane przez firmy do tworzenia profilu zainteresowań odwiedzających lub wyświetlania odpowiednich reklam na innych stronach internetowych.
- Kategorie
- Główne rynki
- 🇩🇪 Niemcy
Więcej firm Elektronika użytkowa w Niemcy
Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+
Bezpiecznie, możesz odzyskać
- Karta kredytowa
- PayPal Towary i Usługi
- Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
- Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)
Ryzykownie, stracone bezpowrotnie
- Przelew bankowy na konto prywatne
- Crypto
- Western Union lub MoneyGram
- Karty podarunkowe
Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.
Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.
Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.
Dane firmy
Gdzie znajduje się Createl GmbH?
Createl GmbH znajduje się w Langweid am Lech, Niemcy.
Czy Createl GmbH to producent czy dystrybutor?
Createl GmbH to dystrybutor wymieniony na Hell of a Partner.
Co dostarcza Createl GmbH?
Createl GmbH działa w obszarze Elektronika użytkowa.
Jakie rynki obsługuje Createl GmbH?
Createl GmbH obsługuje Niemcy.
Czy Createl GmbH figuruje w oficjalnych rejestrach?
Tak. Createl GmbH występuje w następujących oficjalnych lub niezależnych rejestrach: VIES (EU VAT). Każdy z nich to bezpłatne publiczne źródło, które kupujący może sam sprawdzić.
Jaki jest numer VAT lub identyfikator podatkowy Createl GmbH?
Numer VAT Createl GmbH to DE355411894. Został zweryfikowany w unijnym systemie VIES; można go tam bezpłatnie sprawdzić ponownie.
Jak duża jest Createl GmbH?
Createl GmbH deklaruje zespół w przedziale 11-50 pracowników.
Jakie są alternatywy dla Createl GmbH?
Kupujący porównujący Createl GmbH zwykle sprawdzają też Horus Trading GmbH, aurora Objektwäsche GmbH, Atlantic Zeiser GmbH, spośród 131 dostawców Elektronika użytkowa w Niemcy na tej platformie.
Czy Createl GmbH jest zweryfikowana na Hell of a Partner?
Tak. Createl GmbH jest potwierdzona w oficjalnych źródłach publicznych (państwowy rejestr firm lub system VAT UE) lub przeszła weryfikację Hell of a Partner.