Hell of a Partner

Paszport firmowy

DaLCaM Sanitation Solutions Inc.

Producent

Firma dostarczająca urządzenia sanitarne obsługująca sektor morski | Rozwiązania Dalcam

Beechville, Kanada 🇨🇦dalcam.ca

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwy, działający producent

Aktywna firma · Producent · Niezależne źródła 1

Strona działa

źródło

legal-form

Czy istnieje i działa obecnie?

  • Strona działalip 2026dowód
  • legal-form

Niezależnie potwierdzone

Zaufaj osi czasu

Harmonogram nie został jeszcze ustalony.

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
domain-livegreenlip 2026dowód
legal-formgreen

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Kanada: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Potwierdzone niezależnie · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)Jak samodzielnie zweryfikować dostawcę w Kanada

Import od tego dostawcy: co obowiązuje

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

  • Consumer goods sold in the EU fall under the General Product Safety Regulation (GPSR, applies since 13 Dec 2024): a responsible person in the EU is mandatory. European Commission (GPSR)
  • Paper and printed products imported into the EU fall under the Deforestation Regulation (EUDR) due-diligence regime. European Commission (EUDR)

Planujesz zamówienie od DaLCaM Sanitation Solutions Inc.? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.

Otwórz kalkulator kosztu końcowego

O firmie

Jesteśmy firmą dostarczającą urządzenia sanitarne obsługującą województwa nadmorskie. DaLCaM oferuje środki czystości do zmywarek, prania, higieny kuchni i sprzątania. Mamy również przyjemność zaoferować całą gamę produktów papierowych, worków na śmieci i sprzętu czyszczącego.

Główne rynki

Więcej firm Środki czystości i artykuły gospodarstwa domowego w Kanada

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się DaLCaM Sanitation Solutions Inc.?

DaLCaM Sanitation Solutions Inc. znajduje się w Beechville, Kanada.

Czy DaLCaM Sanitation Solutions Inc. to producent czy dystrybutor?

DaLCaM Sanitation Solutions Inc. to producent wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza DaLCaM Sanitation Solutions Inc.?

DaLCaM Sanitation Solutions Inc. działa w obszarze Środki czystości i artykuły gospodarstwa domowego, Artykuły papiernicze i papiernicze.

Jakie są alternatywy dla DaLCaM Sanitation Solutions Inc.?

Kupujący porównujący DaLCaM Sanitation Solutions Inc. zwykle sprawdzają też Dustbane Products Ltd., Betco Canada, Zep Canada, spośród 6 dostawców Środki czystości i artykuły gospodarstwa domowego w Kanada na tej platformie.

Czy DaLCaM Sanitation Solutions Inc. jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. DaLCaM Sanitation Solutions Inc. jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.