Hell of a Partner

Paszport firmowy

Masterkidz Learning Ltd.

Producent

Drewniane zabawki edukacyjne i meble do klas STEAM od 2003 roku.

Shenzhen, Chiny 🇨🇳Założono w 2003500+ pracownikówmasterkidz.com
SCOBRICS+G20

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwy, działający producent

Aktywna firma · Producent · Niezależne źródła 2

Strona działa

źródło

Certyfikaty weryfikowalne

IAF CertSearch

źródło

legal-form

Czy istnieje i działa obecnie?

  • Strona działacze 2026dowód
  • legal-form

Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?

Zaufaj osi czasu

  1. 2003founded (registry / declared)

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Adres e-mail kontaktowy znajduje się w domenie własnej firmy
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
domain-livegreencze 2026dowód
legal-formgreen
certs-verifiablegreendowód

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Chiny: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)Jak samodzielnie zweryfikować dostawcę w Chiny

Przepisy dotyczace tych towarow

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

  • Toys need CE marking under the EU Toy Safety rules; children's products for the US need a CPSC Children's Product Certificate backed by accredited third-party testing. US CPSC / EU CE

Planujesz zamówienie od Masterkidz Learning Ltd.? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.

Otwórz kalkulator kosztu końcowego

O firmie

Masterkidz produkuje drewniane zabawki edukacyjne, ściany STEM i rozwiązania do przechowywania w klasach, produkowane w Chinach i Indonezji. Firma obsługuje klientów w ponad 50 krajach i planuje eksport 100-150 kontenerów miesięcznie na całym świecie.

Główne rynki
🇺🇸 Stany Zjednoczone 🇬🇧 Wielka Brytania 🇦🇺 Australia 🇩🇪 Niemcy

Więcej firm Produkty edukacyjne i edukacyjne w Chiny

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się Masterkidz Learning Ltd.?

Masterkidz Learning Ltd. znajduje się w Shenzhen, Chiny.

Czy Masterkidz Learning Ltd. to producent czy dystrybutor?

Masterkidz Learning Ltd. to producent wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza Masterkidz Learning Ltd.?

Masterkidz Learning Ltd. działa w obszarze Produkty edukacyjne i edukacyjne, Zabawki i gry.

Jakie rynki obsługuje Masterkidz Learning Ltd.?

Masterkidz Learning Ltd. obsługuje Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Australia, Niemcy.

Kiedy założono Masterkidz Learning Ltd.?

Masterkidz Learning Ltd. założono w 2003.

Jakie certyfikaty deklaruje Masterkidz Learning Ltd.?

Masterkidz Learning Ltd. deklaruje: ISO 9001, FSC, CE. Certyfikaty oznaczone na tej stronie jako zweryfikowane sprawdzono w rejestrze wystawcy; pozostałe traktuj jako deklarowane, dopóki nie zobaczysz numeru certyfikatu.

Jak duża jest Masterkidz Learning Ltd.?

Masterkidz Learning Ltd. deklaruje zespół w przedziale 500+ pracowników.

Jakie są alternatywy dla Masterkidz Learning Ltd.?

Kupujący porównujący Masterkidz Learning Ltd. zwykle sprawdzają też Ningbo Tooky Toy Co., Ltd., Ningbo Viga Toys Manufacturing Co., Ltd., Tongxiang Kebo Toys Co., Ltd., spośród 6 dostawców Produkty edukacyjne i edukacyjne w Chiny na tej platformie.

Czy Masterkidz Learning Ltd. jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. Masterkidz Learning Ltd. jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.