Hell of a Partner

Paszport firmowy

MPETS BV

Producent

Producent i dostawca branży zoologicznej

Vilvoorde, Belgia 🇧🇪mpets.eu

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwy, działający producent

Aktywna firma · Producent · Niezależne źródła 1

Strona działa

źródło

W rejestrze źródłowym

Interzoo official exhibitor search

legal-form

Czy istnieje i działa obecnie?

  • Strona działacze 2026dowód
  • legal-form

Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?

Zaufaj osi czasu

Harmonogram nie został jeszcze ustalony.

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
domain-livegreencze 2026dowód
legal-formgreen
listed-in-registrygreen

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Belgia: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)Jak samodzielnie zweryfikować dostawcę w Belgia

Przepisy dotyczace tych towarow

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

  • Consumer goods sold in the EU fall under the General Product Safety Regulation (GPSR, applies since 13 Dec 2024): a responsible person in the EU is mandatory. European Commission (GPSR)
  • Pet food and animal by-products imported into the EU require an approved/registered establishment of origin and TRACES pre-notification. European Commission

Planujesz zamówienie od MPETS BV? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.

Otwórz kalkulator kosztu końcowego

O firmie

Firma MPETS BV jest wymieniona jako producent w oficjalnym wyszukiwaniu wystawców Interzoo. Klasyfikacja produktów obejmuje 4. Artykuły dla kotów 3. Artykuły dla psów 5. Artykuły dla małych zwierząt, gryzoni 4. Artykuły dla kotów > 4.5. Akcesoria dla kotów 3. Artykuły dla psów > 3.6. Akcesoria dla psów 4. Artykuły dla kotów > 4.3. Produkty do pielęgnacji kotów 5. Artykuły dla małych zwierząt. Z profilu firmy wynika, że ​​celem M-PETS jest poprawa życia zwierząt domowych i ich ludzi. Koncentrujemy się na opracowywaniu, produkcji i dystrybucji wysokiej jakości, innowacyjnych, funkcjonalnych i przyjaznych dla środowiska produktów, które wzmacniają relacje między ludźmi, ich zwierzętami domowymi i środowiskiem. Dzięki naszej szerokiej gamie produktów zapewniamy.

Główne rynki
🇧🇪 Belgia

Więcej firm Karma dla zwierząt i smakołyki w Belgia

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zobacz wszystkie 85 firm
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się MPETS BV?

MPETS BV znajduje się w Vilvoorde, Belgia.

Czy MPETS BV to producent czy dystrybutor?

MPETS BV to producent wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza MPETS BV?

MPETS BV działa w obszarze Karma dla zwierząt i smakołyki, Pielęgnacja zwierząt i akcesoria.

Jakie rynki obsługuje MPETS BV?

MPETS BV obsługuje Belgia.

Jakie są alternatywy dla MPETS BV?

Kupujący porównujący MPETS BV zwykle sprawdzają też Coucour NV, Laroy Group NV, friGERA AG, spośród 85 dostawców Karma dla zwierząt i smakołyki w Belgia na tej platformie.

Czy MPETS BV jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. MPETS BV jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.