Hell of a Partner

Paszport firmowy

Veolia Environmental Services Thailand

Producent

Veolia Environmental Services Tajlandia jest wymieniona na liście AMCHAM Tajlandii

Bangrak, Tajlandia 🇹🇭veolia.com

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwy, działający producent

Aktywna firma · Producent · Niezależne źródła 1

Strona działa

źródło

W rejestrze źródłowym

AmCham member directory

Czy istnieje i działa obecnie?

Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?

Zaufaj osi czasu

Harmonogram nie został jeszcze ustalony.

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
domain-livegreencze 2026dowód
listed-in-registrygreen

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Tajlandia: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)Jak samodzielnie zweryfikować dostawcę w Tajlandia

Przepisy dotyczace tych towarow

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

  • Electronics for the EU need CE marking incl. RoHS substance limits, and producers must register for WEEE take-back in each member state of sale. European Commission (CE)
  • Electronics for the US market need FCC equipment authorization under 47 CFR Part 15, which covers unintentional radiators such as switch-mode power supplies, not only radio devices. US FCC (Part 15)

Planujesz zamówienie od Veolia Environmental Services Thailand? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.

Otwórz kalkulator kosztu końcowego

O firmie

Veolia Environmental Services Tajlandia jest członkiem wpisanym na listę AMCHAM Tajlandii. Otwarty na partnerstwa w zakresie dystrybucji hurtowej B2B.

Główne rynki
🇹🇭 Tajlandia

Więcej firm Czysta energia i środowisko w Tajlandia

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zobacz wszystkie 9 firm
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się Veolia Environmental Services Thailand?

Veolia Environmental Services Thailand znajduje się w Bangrak, Tajlandia.

Czy Veolia Environmental Services Thailand to producent czy dystrybutor?

Veolia Environmental Services Thailand to producent wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza Veolia Environmental Services Thailand?

Veolia Environmental Services Thailand działa w obszarze Czysta energia i środowisko.

Jakie rynki obsługuje Veolia Environmental Services Thailand?

Veolia Environmental Services Thailand obsługuje Tajlandia.

Jakie są alternatywy dla Veolia Environmental Services Thailand?

Kupujący porównujący Veolia Environmental Services Thailand zwykle sprawdzają też BECIS - Energy as a Service, Constant Energy Services (Thailand) Co., Ltd., Gulf Development Public Company Limited, spośród 9 dostawców Czysta energia i środowisko w Tajlandia na tej platformie.

Czy Veolia Environmental Services Thailand jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. Veolia Environmental Services Thailand jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.