Bedrijfspaspoort
ZHOLD CALCADOS LTDA
FabrikantBrazilian manufacturer of fabricação de calçados de couro
Vertrouwen kern
Een echte, werkende fabrikant
Actief bedrijf · Fabrikant · 2 onafhankelijke bronnen
Bestaat het en is het nu actief?
Is het echt een fabrikant?
- Geregistreerd als fabrikant (Receita Federal (CNPJ))jul 2026bewijs
Kun jij de mensen erachter bereiken?
- Geregistreerde bestuurders in het register (Receita Federal (CNPJ))jul 2026bewijs
Onafhankelijk bevestigd
Vertrouwen tijdlijn
Tijdlijn nog niet vastgesteld.
Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.
Kruiscontroles
- Er verschijnen kruiscontroles als onafhankelijke bronnen worden verzameld.
Bekijk een gedetailleerd audittraject
| registry-operating | green | bewijs | |
| cnpj-active | green | jul 2026 | bewijs |
| registered-manufacturer | green | jul 2026 | bewijs |
| directors-on-file | green | jul 2026 | bewijs |
| listed-in-registry | green | bewijs |
Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)
Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Brazilië: Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Bereikbaar en responsief.
Importeren van deze leverancier: wat geldt
Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.
- Footwear sold in the EU must carry material labelling for upper, lining and outer sole under Directive 94/11/EC. European Commission (footwear)
Plant u een bestelling bij ZHOLD CALCADOS LTDA? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.
Open de calculator voor totale kostenOver
ZHOLD CALCADOS LTDA is a Brazilian manufacturer specializing in fabricação de calçados de couro, based in FEIRA DE SANTANA. Listed in Brazil's official Receita Federal CNPJ registry; serves the domestic market and is open to B2B wholesale distribution partnerships.
- Categorieën
- Belangrijkste markten
- 🇧🇷 Brazilië
Meer Schoeisel bedrijven in Brazilië
Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.
Bescherm uw geld voordat u betaalt+
Veilig, u kunt het terugkrijgen
- Creditcard
- PayPal Goederen en Diensten
- Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
- Letter of Credit (voor grote bestellingen)
Riskant, voorgoed weg
- Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
- Crypto
- Western Union of MoneyGram
- Cadeaukaarten
Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.
De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.
Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.
Bedrijfsgegevens
Waar is ZHOLD CALCADOS LTDA gevestigd?
ZHOLD CALCADOS LTDA is gevestigd in FEIRA DE SANTANA, Brazilië.
Is ZHOLD CALCADOS LTDA een fabrikant of een distributeur?
ZHOLD CALCADOS LTDA is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.
Wat levert ZHOLD CALCADOS LTDA?
ZHOLD CALCADOS LTDA is actief in Schoeisel.
Welke markten bedient ZHOLD CALCADOS LTDA?
ZHOLD CALCADOS LTDA bedient Brazilië.
Staat ZHOLD CALCADOS LTDA in officiële registers?
Ja. ZHOLD CALCADOS LTDA komt voor in de volgende officiële of onafhankelijke registers: Receita Federal (CNPJ). Elk is een gratis openbare bron die een inkoper zelf kan nachecken.
Wat zijn de alternatieven voor ZHOLD CALCADOS LTDA?
Inkopers die ZHOLD CALCADOS LTDA vergelijken bekijken meestal ook PRICE E-COMMERCE LTDA, A. J. CALCADOS LTDA, Andacco Indústria e Comércio de Calçados Ltda., uit 286 Schoeisel-leveranciers in Brazilië op deze marktplaats.
Is ZHOLD CALCADOS LTDA geverifieerd op Hell of a Partner?
Nog niet. ZHOLD CALCADOS LTDA is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.