Hell of a Partner

Bedrijfspaspoort

Lennic OÜ

Fabrikant

Landbouwmachines, Estland

Estland 🇪🇪Opgericht in 2020

Vertrouwen kern

Een echte, werkende fabrikant

Actief bedrijf · Fabrikant · 2 onafhankelijke bronnen

Identiteit geverifieerd

Actief bedrijf (in register)

Estonia e-Business Register (ariregister.rik.ee)

bron

Actief in het handelsregister

e-Äriregister

bron

Vermeld in een bronregister

Estonia e-Business Register (ariregister.rik.ee)

bron

Bestaat het en is het nu actief?

  • Identiteit geverifieerd
  • Actief bedrijf (in register) (Estonia e-Business Register (ariregister.rik.ee))bewijs
  • Actief in het handelsregister (e-Äriregister)jul 2026bewijs

Onafhankelijk bevestigd

Vertrouwen tijdlijn

  1. 2020founded (registry / declared)

Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.

Kruiscontroles

  • Het e-mailadres voor contact bevindt zich op het bedrijfseigen domein
Bekijk een gedetailleerd audittraject
identity-verifiedgreen
registry-operatinggreenbewijs
registry-active-globalgreenjul 2026bewijs
listed-in-registrygreenbewijs

Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)

Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Estland: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Bereikbaar en responsief.

Machineleesbaar paspoort (JSON)Zo controleert u zelf een leverancier in Estland

Importeren van deze leverancier: wat geldt

Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.

  • Machinery sold in the EU needs CE marking with a declaration of conformity under the EU machinery rules. European Commission

Plant u een bestelling bij Lennic OÜ? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.

Open de calculator voor totale kosten

Over

Lennic OÜ is een landbouwmachinebedrijf gevestigd in Estland. Vermeld in een openbaar ondernemingsregister.

Categorieën
Belangrijkste markten

Meer Landbouwuitrusting bedrijven in Estland

Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.

Alle 65 bedrijven bekijken
Bescherm uw geld voordat u betaalt+

Veilig, u kunt het terugkrijgen

  • Creditcard
  • PayPal Goederen en Diensten
  • Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
  • Letter of Credit (voor grote bestellingen)

Riskant, voorgoed weg

  • Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
  • Crypto
  • Western Union of MoneyGram
  • Cadeaukaarten

Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.

De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.

Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.

Bedrijfsgegevens

Waar is Lennic OÜ gevestigd?

Lennic OÜ is gevestigd in Estland.

Is Lennic OÜ een fabrikant of een distributeur?

Lennic OÜ is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.

Wat levert Lennic OÜ?

Lennic OÜ is actief in Landbouwuitrusting.

Wanneer is Lennic OÜ opgericht?

Lennic OÜ is opgericht in 2020.

Staat Lennic OÜ in officiële registers?

Ja. Lennic OÜ komt voor in de volgende officiële of onafhankelijke registers: e-Äriregister. Elk is een gratis openbare bron die een inkoper zelf kan nachecken.

e-Äriregister

Wat zijn de alternatieven voor Lennic OÜ?

Inkopers die Lennic OÜ vergelijken bekijken meestal ook Kuningriigi Tehnoloogiad OÜ, Agro Machinery OÜ, AGRIKESKUS OÜ, uit 65 Landbouwuitrusting-leveranciers in Estland op deze marktplaats.

Is Lennic OÜ geverifieerd op Hell of a Partner?

Ja. Lennic OÜ is bevestigd in officiële openbare bronnen (staatshandelsregister of het EU-btw-systeem) of heeft de verificatie van Hell of a Partner doorstaan.