Bedrijfspaspoort
ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ
FabrikantPinakoulas Apostolos Tou Panagioti
Hardware & Fasteners, Greece
Vertrouwen kern
Een echte, werkende fabrikant
Actief bedrijf · Fabrikant · 2 onafhankelijke bronnen
Bestaat het en is het nu actief?
- Identiteit geverifieerd
- Actief bedrijf (in register) (Greece General Commercial Registry GEMI)bewijs
Onafhankelijk bevestigd
Vertrouwen tijdlijn
Tijdlijn nog niet vastgesteld.
Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.
Kruiscontroles
- Naam wijkt af van het officiële VIES-register, de moeite waard om te verifiëren
Bekijk een gedetailleerd audittraject
| identity-verified | green | ||
| registry-operating | green | bewijs | |
| vat-valid | green | bewijs | |
| listed-in-registry | green | bewijs |
Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions) · Btw in EU VIES
Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Griekenland: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Bereikbaar en responsief.
Importeren van deze leverancier: wat geldt
Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.
- Construction products sold in the EU need a Declaration of Performance and CE marking under the Construction Products Regulation. European Commission (CPR)
Plant u een bestelling bij ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.
Open de calculator voor totale kostenOver
ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ is a hardware & fasteners company based in Μεγαλοπολη, Greece. Listed in a public business registry.
- Categorieën
- Belangrijkste markten
Meer Hardware en bevestigingsmiddelen bedrijven in Griekenland
Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.
Bescherm uw geld voordat u betaalt+
Veilig, u kunt het terugkrijgen
- Creditcard
- PayPal Goederen en Diensten
- Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
- Letter of Credit (voor grote bestellingen)
Riskant, voorgoed weg
- Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
- Crypto
- Western Union of MoneyGram
- Cadeaukaarten
Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.
De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.
Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.
Bedrijfsgegevens
Waar is ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ gevestigd?
ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ is gevestigd in Μεγαλοπολη, Griekenland.
Is ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ een fabrikant of een distributeur?
ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.
Wat levert ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ?
ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ is actief in Hardware en bevestigingsmiddelen.
Staat ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ in officiële registers?
Ja. ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ komt voor in de volgende officiële of onafhankelijke registers: VIES (EU VAT). Elk is een gratis openbare bron die een inkoper zelf kan nachecken.
Wat is het btw-nummer of fiscaal nummer van ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ?
Het btw-nummer van ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ is EL073802763. Het is gevalideerd in het Europese VIES-systeem; u kunt het daar gratis nachecken.
Wat zijn de alternatieven voor ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ?
Inkopers die ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ vergelijken bekijken meestal ook ASKOMET ΑΦΟΙ ΑΣΚΟΞΥΛΑΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΜΠΟΡΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΚΑΤΑΣΚΕΥΑΣΤΙΚΗ ΑΝΤΙΠΡΟΣΩΠΕΥΤΙΚΗ ΚΑΙ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΑΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ Α.Ε., METALKAT Ι.Κ.Ε, ΑΝΩΝΥΜΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΠΩΛΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΛΟΥΜΙΝΙΟΥ, ΣΥΝΘΕΤΙΚΩΝ ΚΟΥΦΩΜΑΤΩΝ ΚΑΙ ΚΡΥΣΤΑΛΛΩΝ AL-VEK ΗΛΙΑΔΗΣ ΜΟΝΟΠΡΟΣΩΠΗ Α.Ε., uit 949 Hardware en bevestigingsmiddelen-leveranciers in Griekenland op deze marktplaats.
Is ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ geverifieerd op Hell of a Partner?
Ja. ΠΙΝΑΚΟΥΛΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ is bevestigd in officiële openbare bronnen (staatshandelsregister of het EU-btw-systeem) of heeft de verificatie van Hell of a Partner doorstaan.