Bedrijfspaspoort
Bata Nigeria Plc
FabrikantStap in kwaliteit en comfort.
Vertrouwen kern
Een echte, werkende fabrikant
Actief bedrijf · Fabrikant · 1 onafhankelijke bronnen
Website actief
legal-form
Bestaat het en is het nu actief?
- Website actiefjun 2026bewijs
- legal-form
Komen onafhankelijke bronnen overeen?
Vertrouwen tijdlijn
- 1932founded (registry / declared)
Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.
Kruiscontroles
- Er verschijnen kruiscontroles als onafhankelijke bronnen worden verzameld.
Bekijk een gedetailleerd audittraject
| domain-live | green | jun 2026 | bewijs |
| legal-form | green |
Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)
Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Nigeria: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Gegevens kloppen · Bereikbaar en responsief.
Regels die voor deze goederen gelden
Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.
- Footwear sold in the EU must carry material labelling for upper, lining and outer sole under Directive 94/11/EC. European Commission (footwear)
Plant u een bestelling bij Bata Nigeria Plc? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.
Open de calculator voor totale kostenOver
Bata Nigeria exploiteert een schoenenfabriek die vrijetijdsschoenen, schoolschoenen en industriële schoenen produceert. Het is een al lang bestaand merk op de Nigeriaanse markt met een sterk retailnetwerk.
- Categorieën
- Belangrijkste markten
- 🇳🇬 Nigeria
Meer Schoeisel bedrijven in Nigeria
Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.
Bescherm uw geld voordat u betaalt+
Veilig, u kunt het terugkrijgen
- Creditcard
- PayPal Goederen en Diensten
- Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
- Letter of Credit (voor grote bestellingen)
Riskant, voorgoed weg
- Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
- Crypto
- Western Union of MoneyGram
- Cadeaukaarten
Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.
De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.
Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.
Bedrijfsgegevens
Waar is Bata Nigeria Plc gevestigd?
Bata Nigeria Plc is gevestigd in Lagos, Nigeria.
Is Bata Nigeria Plc een fabrikant of een distributeur?
Bata Nigeria Plc is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.
Wat levert Bata Nigeria Plc?
Bata Nigeria Plc is actief in Schoeisel.
Welke markten bedient Bata Nigeria Plc?
Bata Nigeria Plc bedient Nigeria.
Wanneer is Bata Nigeria Plc opgericht?
Bata Nigeria Plc is opgericht in 1932.
Hoe groot is Bata Nigeria Plc?
Bata Nigeria Plc meldt een team in de klasse 201-500 medewerkers.
Wat zijn de alternatieven voor Bata Nigeria Plc?
Inkopers die Bata Nigeria Plc vergelijken bekijken meestal ook Don Climax Group, 4tney, Famad Plc, uit 9 Schoeisel-leveranciers in Nigeria op deze marktplaats.
Is Bata Nigeria Plc geverifieerd op Hell of a Partner?
Nog niet. Bata Nigeria Plc is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.