Hell of a Partner

Bedrijfspaspoort

Buccheri Indonesia

Fabrikant

Buccheri Indonesia produceert leren schoenen voor exportklare B2B-kanalen.

Jakarta, Indonesië 🇮🇩Opgericht in 1980201-500 medewerkersbuccheri.com

Vertrouwen kern

Een echt, actief bedrijf

Actief bedrijf · Fabrikant · 1 onafhankelijke bron

Website actief

bron

Contact komt overeen met land

Phone country code on their own site

Bestaat het en is het nu actief?

  • Website actiefjun 2026bewijs
  • Contact komt overeen met landPhone country code on their own site

Komen onafhankelijke bronnen overeen?

Vertrouwen tijdlijn

  1. 1980founded (registry / declared)

Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.

Kruiscontroles

  • Het e-mailadres voor contact bevindt zich op het bedrijfseigen domein
Bekijk een gedetailleerd audittraject
domain-livegreenjun 2026bewijs
location-consistentgreen

Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)

Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Indonesië: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Gegevens kloppen · Bereikbaar en responsief.

Machineleesbaar paspoort (JSON)

Regels die voor deze goederen gelden

Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.

  • Consumer goods sold in the EU fall under the General Product Safety Regulation (GPSR, applies since 13 Dec 2024): a responsible person in the EU is mandatory. European Commission (GPSR)
  • Footwear sold in the EU must carry material labelling for upper, lining and outer sole under Directive 94/11/EC. European Commission (footwear)

Plant u een bestelling bij Buccheri Indonesia? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.

Open de calculator voor totale kosten

Over

Buccheri Indonesia produceert leren schoenen, tassen, riemen en modeaccessoires in Jakarta. Het bedrijf werd opgericht in 1980 en levert aan warenhuizen, schoenenketens en groothandelsklanten in ID, SG, MY, AU en aanverwante exportmarkten.

Belangrijkste markten
🇮🇩 Indonesië 🇸🇬 Singapore 🇲🇾 Maleisië 🇦🇺 Australië

Meer Schoeisel bedrijven in Indonesië

Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.

Alle 8 bedrijven bekijken
Bescherm uw geld voordat u betaalt+

Veilig, u kunt het terugkrijgen

  • Creditcard
  • PayPal Goederen en Diensten
  • Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
  • Letter of Credit (voor grote bestellingen)

Riskant, voorgoed weg

  • Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
  • Crypto
  • Western Union of MoneyGram
  • Cadeaukaarten

Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.

De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.

Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.

Bedrijfsgegevens

Waar is Buccheri Indonesia gevestigd?

Buccheri Indonesia is gevestigd in Jakarta, Indonesië.

Is Buccheri Indonesia een fabrikant of een distributeur?

Buccheri Indonesia is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.

Wat levert Buccheri Indonesia?

Buccheri Indonesia is actief in Schoeisel, Tassen, bagage en lederwaren.

Welke markten bedient Buccheri Indonesia?

Buccheri Indonesia bedient Indonesië, Singapore, Maleisië, Australië.

Wanneer is Buccheri Indonesia opgericht?

Buccheri Indonesia is opgericht in 1980.

Hoe groot is Buccheri Indonesia?

Buccheri Indonesia meldt een team in de klasse 201-500 medewerkers.

Wat zijn de alternatieven voor Buccheri Indonesia?

Inkopers die Buccheri Indonesia vergelijken bekijken meestal ook PT Primarindo Asia Infrastructure, Brodo, PT Wangta Agung, uit 8 Schoeisel-leveranciers in Indonesië op deze marktplaats.

Is Buccheri Indonesia geverifieerd op Hell of a Partner?

Nog niet. Buccheri Indonesia is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.