Bedrijfspaspoort
Cattus Pet
FabrikantFabrikant en leverancier van de huisdierenindustrie
Vertrouwen kern
Een echt, actief bedrijf
Actief bedrijf · Fabrikant · 1 onafhankelijke bron
Website actief
Vermeld in een bronregister
Interzoo official exhibitor search
Contact komt overeen met land
Phone country code on their own site
Bestaat het en is het nu actief?
- Website actiefjun 2026bewijs
- Contact komt overeen met landPhone country code on their own site
Komen onafhankelijke bronnen overeen?
Vertrouwen tijdlijn
Tijdlijn nog niet vastgesteld.
Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.
Kruiscontroles
- Het e-mailadres voor contact bevindt zich op het bedrijfseigen domein
Bekijk een gedetailleerd audittraject
| domain-live | green | jun 2026 | bewijs |
| location-consistent | green | ||
| listed-in-registry | green |
Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)
Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Brazilië: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Bereikbaar en responsief.
Regels die voor deze goederen gelden
Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.
- Consumer goods sold in the EU fall under the General Product Safety Regulation (GPSR, applies since 13 Dec 2024): a responsible person in the EU is mandatory. European Commission (GPSR)
Plant u een bestelling bij Cattus Pet? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.
Open de calculator voor totale kostenOver
Cattus Pet wordt als fabrikant vermeld in de officiële Interzoo-exposantenzoekopdracht. De productclassificaties omvatten 4. Artikelen voor katten 4. Artikelen voor katten > 4.5. Accessoires voor katten 4. Artikelen voor katten > 4.1. Kattenbakvulling voor katten. In het bedrijfsprofiel staat Cattus: Innovatie en passie voor katten Cattus heeft een duidelijk doel: het transformeren van de manier waarop de wereld naar kattenbakken kijkt door nieuwe consumptiegewoonten en gedrag onder katteneigenaren te bevorderen. Wij zijn een Braziliaanse huisdiertechnologie-startup die zich richt op de gezondheid en het welzijn van katten, kostenefficiëntie en verzorgers.
- Categorieën
- Belangrijkste markten
- 🇧🇷 Brazilië
Meer Dierenverzorging en accessoires bedrijven in Brazilië
Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.
Bescherm uw geld voordat u betaalt+
Veilig, u kunt het terugkrijgen
- Creditcard
- PayPal Goederen en Diensten
- Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
- Letter of Credit (voor grote bestellingen)
Riskant, voorgoed weg
- Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
- Crypto
- Western Union of MoneyGram
- Cadeaukaarten
Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.
De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.
Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.
Bedrijfsgegevens
Waar is Cattus Pet gevestigd?
Cattus Pet is gevestigd in Toledo, Brazilië.
Is Cattus Pet een fabrikant of een distributeur?
Cattus Pet is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.
Wat levert Cattus Pet?
Cattus Pet is actief in Dierenverzorging en accessoires.
Welke markten bedient Cattus Pet?
Cattus Pet bedient Brazilië.
Wat zijn de alternatieven voor Cattus Pet?
Inkopers die Cattus Pet vergelijken bekijken meestal ook DOG'S CARE, Bubbles, Gato Mia Naturalle Alimentos K.L.O. LTDA, uit 21 Dierenverzorging en accessoires-leveranciers in Brazilië op deze marktplaats.
Is Cattus Pet geverifieerd op Hell of a Partner?
Nog niet. Cattus Pet is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.