Hell of a Partner

Bedrijfspaspoort

Continuum Metz

Distributeur

Bags, Luggage & Leather Goods, France

Frankrijk 🇫🇷continuum-store.fr
G7G20

Vertrouwen kern

Een echte, opererende distributeur

Actief bedrijf · Distributeur · 2 onafhankelijke bronnen

Website actief

bron

Vermeld als officiële partner op de eigen website van een ander bedrijf

Websitedomein geregistreerd

RDAP (domain registry)

bron

Bestaat het en is het nu actief?

  • Website actiefjun 2026bewijs
  • Websitedomein geregistreerdRDAP (domain registry)jul 2026bewijs

Komen onafhankelijke bronnen overeen?

Vertrouwen tijdlijn

  1. 2014domain registration (RDAP)

Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.

Kruiscontroles

  • Er verschijnen kruiscontroles als onafhankelijke bronnen worden verzameld.
Bekijk een gedetailleerd audittraject
domain-livegreenjun 2026bewijs
domain-registeredgreenjul 2026bewijs
partner-corroboratedgreen

Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)

Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Frankrijk: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Bereikbaar en responsief.

Machineleesbaar paspoort (JSON)Zo controleert u zelf een leverancier in Frankrijk

Regels die voor deze goederen gelden

Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.

  • Consumer goods sold in the EU fall under the General Product Safety Regulation (GPSR, applies since 13 Dec 2024): a responsible person in the EU is mandatory. European Commission (GPSR)
  • EU REACH restricts lead, cadmium and nickel in jewellery and in items with prolonged skin contact; non-compliant articles are stopped at the border. ECHA (REACH)

Distributiecapaciteiten

Partnerrollen
Distributor
Gedekte landen
🇫🇷 Frankrijk

Gevoerde merken

Fabrikanten die deze distributeur vertegenwoordigt, volgens de gepubliceerde merkpagina's.

Over

Continuum Metz is a bags, luggage & leather goods company based in France.

Belangrijkste markten
🇫🇷 Frankrijk

Meer Tassen, bagage en lederwaren bedrijven in Frankrijk

Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.

Alle 1413 bedrijven bekijken
Bescherm uw geld voordat u betaalt+

Veilig, u kunt het terugkrijgen

  • Creditcard
  • PayPal Goederen en Diensten
  • Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
  • Letter of Credit (voor grote bestellingen)

Riskant, voorgoed weg

  • Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
  • Crypto
  • Western Union of MoneyGram
  • Cadeaukaarten

Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.

De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.

Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.

Bedrijfsgegevens

Waar is Continuum Metz gevestigd?

Continuum Metz is gevestigd in Frankrijk.

Is Continuum Metz een fabrikant of een distributeur?

Continuum Metz is een distributeur, vermeld op Hell of a Partner.

Wat levert Continuum Metz?

Continuum Metz is actief in Tassen, bagage en lederwaren, Horloges.

Welke markten bedient Continuum Metz?

Continuum Metz bedient Frankrijk.

Welke fabrikanten noemen Continuum Metz als hun distributeur?

Eén fabrikant noemt Continuum Metz publiekelijk als distributeur op de eigen website, waaronder: Kapten & Son.

Kapten & Son

Wat zijn de alternatieven voor Continuum Metz?

Inkopers die Continuum Metz vergelijken bekijken meestal ook Antidotes, Francuir, L'Escarcelle, uit 1413 Tassen, bagage en lederwaren-leveranciers in Frankrijk op deze marktplaats.

Is Continuum Metz geverifieerd op Hell of a Partner?

Nog niet. Continuum Metz is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.