Hell of a Partner

Bedrijfspaspoort

DUDRA EAST LEATHER CRAFTS PRIVATE LIMITED

Fabrikant

Hochwertige Ledertaschen, Handtaschen, Rucksäcke, Laptoptaschen, Geldbörsen, Gürtel und Handytaschen aus Vollnarbenleder - nachhaltig handge

Pakistan 🇵🇰Opgericht in 1984dudraeast.com
SCOOIC

Vertrouwen kern

Een echte, werkende fabrikant

Actief bedrijf · Fabrikant · 1 onafhankelijke bronnen

Website actief

bron

legal-form

Bestaat het en is het nu actief?

  • Website actiefjul 2026bewijs
  • legal-form

Onafhankelijk bevestigd

Vertrouwen tijdlijn

  1. 1984founded (registry / declared)

Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.

Kruiscontroles

  • Er verschijnen kruiscontroles als onafhankelijke bronnen worden verzameld.
Bekijk een gedetailleerd audittraject
domain-livegreenjul 2026bewijs
legal-formgreen

Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)

Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Pakistan: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Onafhankelijk bevestigd · Bereikbaar en responsief.

Machineleesbaar paspoort (JSON)Zo controleert u zelf een leverancier in Pakistan

Importeren van deze leverancier: wat geldt

Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.

  • Consumer goods sold in the EU fall under the General Product Safety Regulation (GPSR, applies since 13 Dec 2024): a responsible person in the EU is mandatory. European Commission (GPSR)

Plant u een bestelling bij DUDRA EAST LEATHER CRAFTS PRIVATE LIMITED? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.

Open de calculator voor totale kosten

Over

Hochwertige Ledertaschen, Handtaschen, Rucksäcke, Laptoptaschen, Geldbörsen, Gürtel und Handytaschen aus Vollnarbenleder - nachhaltig handgemacht mit Garantie.

Belangrijkste markten

Meer Tassen, bagage en lederwaren bedrijven in Pakistan

Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.

Alle 67 bedrijven bekijken
Bescherm uw geld voordat u betaalt+

Veilig, u kunt het terugkrijgen

  • Creditcard
  • PayPal Goederen en Diensten
  • Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
  • Letter of Credit (voor grote bestellingen)

Riskant, voorgoed weg

  • Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
  • Crypto
  • Western Union of MoneyGram
  • Cadeaukaarten

Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.

De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.

Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.

Bedrijfsgegevens

Waar is DUDRA EAST LEATHER CRAFTS PRIVATE LIMITED gevestigd?

DUDRA EAST LEATHER CRAFTS PRIVATE LIMITED is gevestigd in Pakistan.

Is DUDRA EAST LEATHER CRAFTS PRIVATE LIMITED een fabrikant of een distributeur?

DUDRA EAST LEATHER CRAFTS PRIVATE LIMITED is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.

Wat levert DUDRA EAST LEATHER CRAFTS PRIVATE LIMITED?

DUDRA EAST LEATHER CRAFTS PRIVATE LIMITED is actief in Tassen, bagage en lederwaren.

Wanneer is DUDRA EAST LEATHER CRAFTS PRIVATE LIMITED opgericht?

DUDRA EAST LEATHER CRAFTS PRIVATE LIMITED is opgericht in 1984.

Wat zijn de alternatieven voor DUDRA EAST LEATHER CRAFTS PRIVATE LIMITED?

Inkopers die DUDRA EAST LEATHER CRAFTS PRIVATE LIMITED vergelijken bekijken meestal ook Pak Leather Crafts Limited, Sheikh Of Sialkot (Pvt) Ltd, QSONS LEATHER SMC PRIVATE LIMITED, uit 67 Tassen, bagage en lederwaren-leveranciers in Pakistan op deze marktplaats.

Is DUDRA EAST LEATHER CRAFTS PRIVATE LIMITED geverifieerd op Hell of a Partner?

Nog niet. DUDRA EAST LEATHER CRAFTS PRIVATE LIMITED is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.