Bedrijfspaspoort
The East India Natural Goods Co.
Fabrikanthome decor manufacturer
Vertrouwen kern
Een echte, werkende fabrikant
Actief bedrijf · Fabrikant · 1 onafhankelijke bronnen
Website actief
Vermeld in een bronregister
Ambiente exhibitor list
Bestaat het en is het nu actief?
- Website actiefjul 2026bewijs
Onafhankelijk bevestigd
Vertrouwen tijdlijn
- 1995founded (registry / declared)
Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.
Kruiscontroles
- Het e-mailadres voor contact bevindt zich op het bedrijfseigen domein
Bekijk een gedetailleerd audittraject
| domain-live | green | jul 2026 | bewijs |
| listed-in-registry | green |
Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)
Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in India: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Bereikbaar en responsief.
Importeren van deze leverancier: wat geldt
Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.
- Consumer goods sold in the EU fall under the General Product Safety Regulation (GPSR, applies since 13 Dec 2024): a responsible person in the EU is mandatory. European Commission (GPSR)
Plant u een bestelling bij The East India Natural Goods Co.? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.
Open de calculator voor totale kostenOver
The East India Natural Goods Co. is a manufacturer exhibiting at a Messe Frankfurt trade fair in the home decor category.
- Categorieën
- Belangrijkste markten
Meer Woondecoratie en textiel bedrijven in India
Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.
Bescherm uw geld voordat u betaalt+
Veilig, u kunt het terugkrijgen
- Creditcard
- PayPal Goederen en Diensten
- Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
- Letter of Credit (voor grote bestellingen)
Riskant, voorgoed weg
- Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
- Crypto
- Western Union of MoneyGram
- Cadeaukaarten
Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.
De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.
Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.
Bedrijfsgegevens
Waar is The East India Natural Goods Co. gevestigd?
The East India Natural Goods Co. is gevestigd in India.
Is The East India Natural Goods Co. een fabrikant of een distributeur?
The East India Natural Goods Co. is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.
Wat levert The East India Natural Goods Co.?
The East India Natural Goods Co. is actief in Woondecoratie en textiel.
Wanneer is The East India Natural Goods Co. opgericht?
The East India Natural Goods Co. is opgericht in 1995.
Wat zijn de alternatieven voor The East India Natural Goods Co.?
Inkopers die The East India Natural Goods Co. vergelijken bekijken meestal ook Good Earth India Pvt. Ltd., Naturveda Biotech Pvt Ltd, Sharda Enterprises, uit 199 Woondecoratie en textiel-leveranciers in India op deze marktplaats.
Is The East India Natural Goods Co. geverifieerd op Hell of a Partner?
Nog niet. The East India Natural Goods Co. is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.