Bedrijfspaspoort
Ysabel Mora
FabrikantToonaangevende Spaanse fabrikant van lingerie, shapewear en intieme mode sinds 1988
Vertrouwen kern
Een echte, werkende fabrikant
Actief bedrijf · Fabrikant · 2 onafhankelijke bronnen
Bestaat het en is het nu actief?
- Website actiefjun 2026bewijs
Is het bereikbaar en reageert het?
- Aanwezig op sociale mediabewijs
Komen onafhankelijke bronnen overeen?
Vertrouwen tijdlijn
Tijdlijn nog niet vastgesteld.
Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.
Kruiscontroles
- Er verschijnen kruiscontroles als onafhankelijke bronnen worden verzameld.
Bekijk een gedetailleerd audittraject
| domain-live | green | jun 2026 | bewijs |
| social-present | green | bewijs |
Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)
Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Spanje: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Gegevens kloppen.
Regels die voor deze goederen gelden
Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.
- Textiles sold in the EU must carry fibre-composition labelling under Regulation (EU) No 1007/2011. European Commission
- Textiles sold in the US must comply with FTC labeling rules (fiber content, country of origin, care instructions). US FTC
Plant u een bestelling bij Ysabel Mora? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.
Open de calculator voor totale kostenOver
Ysabel Mora ontwerpt en produceert hoogwaardige lingerie, thermisch ondergoed, corsetten, kousen, badkleding en activewear uit Xativa, Valencia. Aanwezig in 42 markten met meer dan 13.000 productvarianten per seizoen en een speciaal B2B-sourcingportaal.
- Categorieën
- Belangrijkste markten
- 🇪🇸 Spanje
Meer Lingerie, ondergoed en badkleding bedrijven in Spanje
Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.
Bescherm uw geld voordat u betaalt+
Veilig, u kunt het terugkrijgen
- Creditcard
- PayPal Goederen en Diensten
- Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
- Letter of Credit (voor grote bestellingen)
Riskant, voorgoed weg
- Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
- Crypto
- Western Union of MoneyGram
- Cadeaukaarten
Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.
De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.
Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.
Bedrijfsgegevens
Waar is Ysabel Mora gevestigd?
Ysabel Mora is gevestigd in Xativa, Spanje.
Is Ysabel Mora een fabrikant of een distributeur?
Ysabel Mora is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.
Wat levert Ysabel Mora?
Ysabel Mora is actief in Lingerie, ondergoed en badkleding.
Welke markten bedient Ysabel Mora?
Ysabel Mora bedient Spanje.
Wat zijn de alternatieven voor Ysabel Mora?
Inkopers die Ysabel Mora vergelijken bekijken meestal ook Promise S.A., Selmark Iberia S.L., Selmark S.L., uit 7 Lingerie, ondergoed en badkleding-leveranciers in Spanje op deze marktplaats.
Is Ysabel Mora geverifieerd op Hell of a Partner?
Nog niet. Ysabel Mora is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.