Bedrijfspaspoort
Addoha Group
FabrikantMarokkaanse vastgoed- en bouwmaterialengroep
Vertrouwen kern
Een echt, actief bedrijf
Actief bedrijf · Fabrikant · 2 onafhankelijke bronnen
Bestaat het en is het nu actief?
- Website actiefjun 2026bewijs
- Contact komt overeen met landPhone country code on their own site
Komen onafhankelijke bronnen overeen?
Vertrouwen tijdlijn
- 1988founded (registry / declared)
Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.
Kruiscontroles
- Het e-mailadres voor contact bevindt zich op het bedrijfseigen domein
Bekijk een gedetailleerd audittraject
| domain-live | green | jun 2026 | bewijs |
| location-consistent | green | ||
| certs-verifiable | green | bewijs |
Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)
Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Marokko: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Bereikbaar en responsief.
Regels die voor deze goederen gelden
Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.
- Construction products sold in the EU need a Declaration of Performance and CE marking under the Construction Products Regulation. European Commission (CPR)
- Cement and steel components imported into the EU fall under CBAM (definitive regime from 1 Jan 2026). European Commission (CBAM)
Plant u een bestelling bij Addoha Group? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.
Open de calculator voor totale kostenOver
Toonaangevende Marokkaanse vastgoedontwikkelaar en leverancier van bouwmaterialen die landelijke sociale woningbouw en middenklasse woningbouw bedient.
- Categorieën
- Belangrijkste markten
- 🇲🇦 Marokko 🇨🇮 Ivoorkust 🇸🇳 Senegal
- Certificeringen (verklaard)
Meer Bouw- en constructiematerialen bedrijven in Marokko
Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.
Bescherm uw geld voordat u betaalt+
Veilig, u kunt het terugkrijgen
- Creditcard
- PayPal Goederen en Diensten
- Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
- Letter of Credit (voor grote bestellingen)
Riskant, voorgoed weg
- Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
- Crypto
- Western Union of MoneyGram
- Cadeaukaarten
Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.
De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.
Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.
Bedrijfsgegevens
Waar is Addoha Group gevestigd?
Addoha Group is gevestigd in Casablanca, Marokko.
Is Addoha Group een fabrikant of een distributeur?
Addoha Group is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.
Wat levert Addoha Group?
Addoha Group is actief in Bouw- en constructiematerialen.
Welke markten bedient Addoha Group?
Addoha Group bedient Marokko, Ivoorkust, Senegal.
Wanneer is Addoha Group opgericht?
Addoha Group is opgericht in 1988.
Welke certificeringen geeft Addoha Group op?
Addoha Group geeft op: ISO 9001. Certificeringen die op deze pagina als geverifieerd zijn gemarkeerd, zijn gecontroleerd in het register van de uitgever; beschouw de rest als opgave tot u het certificaatnummer ziet.
Hoe groot is Addoha Group?
Addoha Group meldt een team in de klasse 201-500 medewerkers.
Wat zijn de alternatieven voor Addoha Group?
Inkopers die Addoha Group vergelijken bekijken meestal ook Maghreb Industries, Ynna Holding (Super Cérame), Fibrociment Maroc, uit 19 Bouw- en constructiematerialen-leveranciers in Marokko op deze marktplaats.
Is Addoha Group geverifieerd op Hell of a Partner?
Nog niet. Addoha Group is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.