Hell of a Partner

Bedrijfspaspoort

Long Son Joint Stock Company

Fabrikant

Exporteur van cashewverwerking

Ho Chi Minh City, Vietnam 🇻🇳Opgericht in 2000500+ medewerkerswww.longson.vn/

Vertrouwen kern

Wat het openstaande dossier laat zien

Actief bedrijf · Fabrikant · 1 onafhankelijke bronnen

Website actief

bron

Bestaat het en is het nu actief?

Onafhankelijk bevestigd

Vertrouwen tijdlijn

  1. 2000founded (registry / declared)

Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.

Kruiscontroles

  • Het e-mailadres voor contact bevindt zich op het bedrijfseigen domein
Bekijk een gedetailleerd audittraject
domain-livegreenjun 2026bewijs
certs-unverifiableamber

Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)

Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Vietnam: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Bereikbaar en responsief.

Machineleesbaar paspoort (JSON)Zo controleert u zelf een leverancier in Vietnam

Importeren van deze leverancier: wat geldt

Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.

  • EU imports of food of animal origin and many other food categories must be pre-notified in TRACES and enter through border control posts. European Commission (TRACES)
  • US imports require the foreign facility to be FDA-registered and the importer to run a Foreign Supplier Verification Program (FSVP). US FDA

Plant u een bestelling bij Long Son Joint Stock Company? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.

Open de calculator voor totale kosten

Over

Long Son Joint Stock Company verwerkt rauwe en geroosterde cashewnoten via een netwerk van fabrieken in Vietnam. Het bedrijf levert bulk- en verpakte cashewproducten aan wereldwijde kopers.

Belangrijkste markten
🇻🇳 Vietnam 🇺🇸 Verenigde Staten 🇨🇦 Canada 🇦🇺 Australië 🇩🇪 Duitsland
Certificeringen (verklaard)
HACCP

Meer Specialiteit en gastronomisch eten bedrijven in Vietnam

Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.

Alle 276 bedrijven bekijken
Bescherm uw geld voordat u betaalt+

Veilig, u kunt het terugkrijgen

  • Creditcard
  • PayPal Goederen en Diensten
  • Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
  • Letter of Credit (voor grote bestellingen)

Riskant, voorgoed weg

  • Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
  • Crypto
  • Western Union of MoneyGram
  • Cadeaukaarten

Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.

De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.

Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.

Bedrijfsgegevens

Waar is Long Son Joint Stock Company gevestigd?

Long Son Joint Stock Company is gevestigd in Ho Chi Minh City, Vietnam.

Is Long Son Joint Stock Company een fabrikant of een distributeur?

Long Son Joint Stock Company is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.

Wat levert Long Son Joint Stock Company?

Long Son Joint Stock Company is actief in Specialiteit en gastronomisch eten, Pantry en droge goederen.

Welke markten bedient Long Son Joint Stock Company?

Long Son Joint Stock Company bedient Vietnam, Verenigde Staten, Canada, Australië, Duitsland.

Wanneer is Long Son Joint Stock Company opgericht?

Long Son Joint Stock Company is opgericht in 2000.

Welke certificeringen geeft Long Son Joint Stock Company op?

Long Son Joint Stock Company geeft op: HACCP. Certificeringen die op deze pagina als geverifieerd zijn gemarkeerd, zijn gecontroleerd in het register van de uitgever; beschouw de rest als opgave tot u het certificaatnummer ziet.

Hoe groot is Long Son Joint Stock Company?

Long Son Joint Stock Company meldt een team in de klasse 500+ medewerkers.

Wat zijn de alternatieven voor Long Son Joint Stock Company?

Inkopers die Long Son Joint Stock Company vergelijken bekijken meestal ook TH Milk, Cholimex Food Joint Stock Company, Vietnam Food Industries Joint Stock Company, uit 276 Specialiteit en gastronomisch eten-leveranciers in Vietnam op deze marktplaats.

Is Long Son Joint Stock Company geverifieerd op Hell of a Partner?

Nog niet. Long Son Joint Stock Company is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.