Hell of a Partner

Bedrijfspaspoort

Macco Organiques, s.r.o.

Fabrikant

Macco Organiques Tsjechië

Bruntal, Tsjechië 🇨🇿Opgericht in 1976macco.cz

Vertrouwen kern

Wat het openstaande dossier laat zien

Actief bedrijf · Fabrikant · 1 onafhankelijke bronnen

Website actief

bron

Bestaat het en is het nu actief?

Onafhankelijk bevestigd

Vertrouwen tijdlijn

  1. 1976founded (registry / declared)

Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.

Kruiscontroles

  • Er verschijnen kruiscontroles als onafhankelijke bronnen worden verzameld.
Bekijk een gedetailleerd audittraject
domain-livegreenjul 2026bewijs

Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)

Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Tsjechië: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Onafhankelijk bevestigd · Bereikbaar en responsief.

Machineleesbaar paspoort (JSON)Zo controleert u zelf een leverancier in Tsjechië

Importeren van deze leverancier: wat geldt

Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.

  • Medicines imported into the EU must come from a site holding an EU GMP certificate, and the importer needs a manufacturing/import authorisation. European Medicines Agency (GMP)

Plant u een bestelling bij Macco Organiques, s.r.o.? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.

Open de calculator voor totale kosten

Over

Macco produceert minerale zouten voor farmaceutische producten, incl. injectables, voeding, IV- en dialyseoplossingen, zuigelingenvoeding en andere toepassingen in de gezondheidszorg.

Belangrijkste markten

Meer Farmaceutische productie bedrijven in Tsjechië

Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.

Alle 76 bedrijven bekijken
Bescherm uw geld voordat u betaalt+

Veilig, u kunt het terugkrijgen

  • Creditcard
  • PayPal Goederen en Diensten
  • Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
  • Letter of Credit (voor grote bestellingen)

Riskant, voorgoed weg

  • Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
  • Crypto
  • Western Union of MoneyGram
  • Cadeaukaarten

Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.

De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.

Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.

Bedrijfsgegevens

Waar is Macco Organiques, s.r.o. gevestigd?

Macco Organiques, s.r.o. is gevestigd in Bruntal, Tsjechië.

Is Macco Organiques, s.r.o. een fabrikant of een distributeur?

Macco Organiques, s.r.o. is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.

Wat levert Macco Organiques, s.r.o.?

Macco Organiques, s.r.o. is actief in Farmaceutische productie.

Wanneer is Macco Organiques, s.r.o. opgericht?

Macco Organiques, s.r.o. is opgericht in 1976.

Wat zijn de alternatieven voor Macco Organiques, s.r.o.?

Inkopers die Macco Organiques, s.r.o. vergelijken bekijken meestal ook timotec reinraumtechnik a s, VIKTOR Lacquers s.r.o., Algamo s.r.o., uit 76 Farmaceutische productie-leveranciers in Tsjechië op deze marktplaats.

Is Macco Organiques, s.r.o. geverifieerd op Hell of a Partner?

Nog niet. Macco Organiques, s.r.o. is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.