Bedrijfspaspoort
PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD
FabrikantMaleisische fabrikant van spuitgieten voor connectorbehuizingen, kunststof spuitgieten voor
Vertrouwen kern
Een echt, actief bedrijf
Actief bedrijf · Fabrikant · 1 onafhankelijke bron
Website actief
Geregistreerde rechtsvorm: Limited liability company
Bestaat het en is het nu actief?
- Website actiefjun 2026bewijs
- Geregistreerde rechtsvorm: Limited liability company
Komen onafhankelijke bronnen overeen?
Vertrouwen tijdlijn
- 1993founded (registry / declared)
Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.
Kruiscontroles
- Het e-mailadres voor contact bevindt zich op het bedrijfseigen domein
Bekijk een gedetailleerd audittraject
| domain-live | green | jun 2026 | bewijs |
| legal-form | green |
Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)
Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Maleisië: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Gegevens kloppen · Bereikbaar en responsief.
Regels die voor deze goederen gelden
Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.
- Electronics for the EU need CE marking incl. RoHS substance limits, and producers must register for WEEE take-back in each member state of sale. European Commission (CE)
- Electronics for the US market need FCC equipment authorization under 47 CFR Part 15, which covers unintentional radiators such as switch-mode power supplies, not only radio devices. US FCC (Part 15)
Plant u een bestelling bij PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.
Open de calculator voor totale kostenOver
PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD produceert spuitgietwerk voor connectorbehuizingen en kunststof spuitgietwerk voor elektronische onderdelen in Bayan Lepas, Maleisië. Het bedrijf werd opgericht in 1993 en levert aan zakelijke klanten in Maleisië en regionale markten.
- Categorieën
- Belangrijkste markten
- 🇲🇾 Maleisië 🇸🇬 Singapore
Meer Consumentenelektronica bedrijven in Maleisië
Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.
Bescherm uw geld voordat u betaalt+
Veilig, u kunt het terugkrijgen
- Creditcard
- PayPal Goederen en Diensten
- Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
- Letter of Credit (voor grote bestellingen)
Riskant, voorgoed weg
- Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
- Crypto
- Western Union of MoneyGram
- Cadeaukaarten
Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.
De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.
Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.
Bedrijfsgegevens
Waar is PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD gevestigd?
PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD is gevestigd in Bayan Lepas, Maleisië.
Is PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD een fabrikant of een distributeur?
PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.
Wat levert PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD?
PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD is actief in Consumentenelektronica.
Welke markten bedient PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD?
PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD bedient Maleisië, Singapore.
Wanneer is PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD opgericht?
PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD is opgericht in 1993.
Hoe groot is PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD?
PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD meldt een team in de klasse 11-50 medewerkers.
Wat zijn de alternatieven voor PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD?
Inkopers die PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD vergelijken bekijken meestal ook NEXUS ELECTRONICS SDN BHD, Allied Hori Sdn Bhd, Scp Automation (M) Sdn Bhd, uit 63 Consumentenelektronica-leveranciers in Maleisië op deze marktplaats.
Is PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD geverifieerd op Hell of a Partner?
Nog niet. PRECEDE PRECISION MOLDING SDN BHD is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.