Bedrijfspaspoort
Rollon Corporation
FabrikantRollon Homepage - Rollon Netherlands
Vertrouwen kern
Een echte, werkende fabrikant
Actief bedrijf · Fabrikant · 1 onafhankelijke bronnen
Bestaat het en is het nu actief?
- Website actiefjun 2026bewijs
- legal-form
Onafhankelijk bevestigd
Vertrouwen tijdlijn
Tijdlijn nog niet vastgesteld.
Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.
Kruiscontroles
- Er verschijnen kruiscontroles als onafhankelijke bronnen worden verzameld.
Bekijk een gedetailleerd audittraject
| domain-live | green | jun 2026 | bewijs ↗ |
| legal-form | green | ||
| listed-in-registry | green |
Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions) ↗
Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Verenigde Staten: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Bereikbaar en responsief.
Importeren van deze leverancier: wat geldt
Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.
- Electronics for the EU need CE marking incl. RoHS substance limits, and producers must register for WEEE take-back in each member state of sale. European Commission (CE) ↗
Plant u een bestelling bij Rollon Corporation? Schat wat een zending u werkelijk zou kosten: goederen, vracht, rechten en kosten.
Open de calculator voor totale kostenOver
Rollon Homepage - Rollon Netherlands
- Categorieën
- Belangrijkste markten
- 🇺🇸 Verenigde Staten
Meer Consumentenelektronica bedrijven in Verenigde Staten
Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.
Bescherm uw geld voordat u betaalt+
Veilig, u kunt het terugkrijgen
- Creditcard
- PayPal Goederen en Diensten
- Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
- Letter of Credit (voor grote bestellingen)
Riskant, voorgoed weg
- Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
- Crypto
- Western Union of MoneyGram
- Cadeaukaarten
Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.
De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.
Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.
Bedrijfsgegevens
Waar is Rollon Corporation gevestigd?
Rollon Corporation is gevestigd in Norton Shores, Verenigde Staten.
Is Rollon Corporation een fabrikant of een distributeur?
Rollon Corporation is een fabrikant, vermeld op Hell of a Partner.
Wat levert Rollon Corporation?
Rollon Corporation is actief in Consumentenelektronica.
Welke markten bedient Rollon Corporation?
Rollon Corporation bedient Verenigde Staten.
Wat zijn de alternatieven voor Rollon Corporation?
Inkopers die Rollon Corporation vergelijken bekijken meestal ook A & B Die Casting Company, AA Portable Power Corp, Absolute Haitian, uit 1600 Consumentenelektronica-leveranciers in Verenigde Staten op deze marktplaats.
Is Rollon Corporation geverifieerd op Hell of a Partner?
Nog niet. Rollon Corporation is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.