Hell of a Partner

Bedrijfspaspoort

Standard Pharma (Thailand) Co.,Ltd

Distributeur

SPTH Probiotics OEM

Bangkok, Thailand 🇹🇭standardpharma.co.th/

Vertrouwen kern

Een echte, opererende distributeur

Actief bedrijf · Distributeur · 1 onafhankelijke bron

Website actief

bron

Contact komt overeen met land

Phone country code on their own site

Geregistreerde rechtsvorm: Limited liability company

Bestaat het en is het nu actief?

  • Website actiefjun 2026bewijs
  • Contact komt overeen met landPhone country code on their own site
  • Geregistreerde rechtsvorm: Limited liability company

Komen onafhankelijke bronnen overeen?

Vertrouwen tijdlijn

Tijdlijn nog niet vastgesteld.

Nog niet genoeg gedateerde punten om de consistentie te beoordelen.

Kruiscontroles

  • Er verschijnen kruiscontroles als onafhankelijke bronnen worden verzameld.
Bekijk een gedetailleerd audittraject
domain-livegreenjun 2026bewijs
location-consistentgreen
legal-formgreen

Controleer het zelf: Sanctiezoekopdracht (OpenSanctions)

Nog niet controleerbaar via open publieke bronnen in Thailand: Een fabrikant, geen tussenpersoon · Schoon verleden, geen zwarte lijst · Geen schulden of juridische problemen · Betrouwbare mensen erachter · Gegevens kloppen · Bereikbaar en responsief.

Machineleesbaar paspoort (JSON)Zo controleert u zelf een leverancier in Thailand

Regels die voor deze goederen gelden

Regelgeving die doorgaans geldt voor zendingen in deze sector. Geen juridisch advies: controleer de gekoppelde officiële bron.

  • Medicines imported into the EU must come from a site holding an EU GMP certificate, and the importer needs a manufacturing/import authorisation. European Medicines Agency (GMP)

Over

Our OEM service is designed to bring your product vision to life. Whether you have a specific design in mind or need assistance in the product development process, our team of experts works closely with you to create custom-designed supplements that align with your brand and meet your exact specifications. With our flexible and collaborative approach, we ensure that every detail, from formulation to packaging, is meticulously executed to deliver exceptional products.

Belangrijkste markten

Meer Farmaceutische productie bedrijven in Thailand

Een alternatief nodig? Ze delen de categorie, certificeringen en focus van dit bedrijf.

Alle 15 bedrijven bekijken
Bescherm uw geld voordat u betaalt+

Veilig, u kunt het terugkrijgen

  • Creditcard
  • PayPal Goederen en Diensten
  • Escrow (geld vastgehouden tot de goederen aankomen)
  • Letter of Credit (voor grote bestellingen)

Riskant, voorgoed weg

  • Bankoverschrijving naar een persoonlijke rekening
  • Crypto
  • Western Union of MoneyGram
  • Cadeaukaarten

Als een leverancier alleen methoden accepteert die u niet kunt terugdraaien en kaart of escrow weigert, is dat het belangrijkste oplichtingssignaal. Loop weg of gebruik escrow.

De naam op de bankrekening moet overeenkomen met de geregistreerde bedrijfsnaam. Zo niet, stop dan.

Gebruik bij een eerste bestelling een onafhankelijke escrowdienst, zodat de leverancier pas wordt betaald nadat u de goederen heeft ontvangen.

Bedrijfsgegevens

Waar is Standard Pharma (Thailand) Co.,Ltd gevestigd?

Standard Pharma (Thailand) Co.,Ltd is gevestigd in Bangkok, Thailand.

Is Standard Pharma (Thailand) Co.,Ltd een fabrikant of een distributeur?

Standard Pharma (Thailand) Co.,Ltd is een distributeur, vermeld op Hell of a Partner.

Wat levert Standard Pharma (Thailand) Co.,Ltd?

Standard Pharma (Thailand) Co.,Ltd is actief in Farmaceutische productie.

Wat zijn de alternatieven voor Standard Pharma (Thailand) Co.,Ltd?

Inkopers die Standard Pharma (Thailand) Co.,Ltd vergelijken bekijken meestal ook Pharmaceutical Research & Manufacturers Association (PReMA), Animal Supplement & Pharmaceutical Co.,LTD., F.E.Pharma Co., Ltd., uit 15 Farmaceutische productie-leveranciers in Thailand op deze marktplaats.

Is Standard Pharma (Thailand) Co.,Ltd geverifieerd op Hell of a Partner?

Nog niet. Standard Pharma (Thailand) Co.,Ltd is vermeld op basis van openbare bronnen en heeft de verificatie niet afgerond. Bekijk de vertrouwenssignalen op deze pagina voordat u contact opneemt.