Hell of a Partner

Paszport firmowy

CONOPTICA EIENDOM AS

Producent

Elektronika użytkowa, Norwegia

Klæbu, Norwegia 🇳🇴Założono w 1997

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwy, działający producent

Aktywna firma · Producent · Niezależne źródła 1

Działająca firma (w rejestrze)

Norway Brønnøysund Register Centre (brreg.no)

źródło

W rejestrze źródłowym

Norway Brønnøysund Register Centre (brreg.no)

źródło

Czy istnieje i działa obecnie?

  • Działająca firma (w rejestrze) (Norway Brønnøysund Register Centre (brreg.no))dowód

Niezależnie potwierdzone

Zaufaj osi czasu

  1. 1997founded (registry / declared)

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
registry-operatinggreendowód
listed-in-registrygreendowód

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Norwegia: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)Jak samodzielnie zweryfikować dostawcę w Norwegia

Import od tego dostawcy: co obowiązuje

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

  • Electronics for the EU need CE marking incl. RoHS substance limits, and producers must register for WEEE take-back in each member state of sale. European Commission (CE)

Planujesz zamówienie od CONOPTICA EIENDOM AS? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.

Otwórz kalkulator kosztu końcowego

O firmie

CONOPTICA EIENDOM AS to firma z branży elektroniki użytkowej z siedzibą w Klæbu w Norwegii. Wpisany do publicznego rejestru przedsiębiorstw.

Główne rynki

Więcej firm Elektronika użytkowa w Norwegia

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zobacz wszystkie 165 firm
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się CONOPTICA EIENDOM AS?

CONOPTICA EIENDOM AS znajduje się w Klæbu, Norwegia.

Czy CONOPTICA EIENDOM AS to producent czy dystrybutor?

CONOPTICA EIENDOM AS to producent wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza CONOPTICA EIENDOM AS?

CONOPTICA EIENDOM AS działa w obszarze Elektronika użytkowa.

Kiedy założono CONOPTICA EIENDOM AS?

CONOPTICA EIENDOM AS założono w 1997.

Jakie są alternatywy dla CONOPTICA EIENDOM AS?

Kupujący porównujący CONOPTICA EIENDOM AS zwykle sprawdzają też KITRON ASA, TINGTEC AS, CARSTEN AANONSEN, spośród 165 dostawców Elektronika użytkowa w Norwegia na tej platformie.

Czy CONOPTICA EIENDOM AS jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. CONOPTICA EIENDOM AS jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.