Hell of a Partner

Paszport firmowy

GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL

Dystrybutor

Global Nutrition International - Manufacturer of technological feed additives

Fougeres, Francja 🇫🇷Założono w 20021-10 pracownikówwww.globalnutrition.com
G7G20

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwy, działający dystrybutor

Aktywna firma · Dystrybutor · 4 niezależne źródła

Strona działa

źródło

Certyfikaty zweryfikowane

źródło

Certyfikat ekologiczny w rejestrze państwowym

EU organic operator register (TRACES NT), European Commission

źródło

W rejestrze źródłowym

France INSEE Sirene / INPI RNE state register (annuaire-entreprises.data.gouv.fr)

źródło

Czy istnieje i działa obecnie?

  • Strona działalip 2026dowód
  • Kontakt zgodny z krajemPhone country code on their own site

Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?

Zaufaj osi czasu

  1. 2002founded (registry / declared)

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
domain-livegreenlip 2026dowód
location-consistentgreen
certs-verifiedgreenlip 2026dowód
organic-certifiedgreensie 2026dowód
listed-in-registrygreendowód
certs-unverifiableamber

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions) · VAT w EU VIES

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Francja: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)Jak samodzielnie zweryfikować dostawcę w Francja

O firmie

Setting new directions in animal nutrition and feed technology with Global Nutrition International, French manufacturer of technological feed additives.

Główne rynki
Certyfikaty (zadeklarowane)

Więcej firm Rolnictwo i surowce w Francja

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zobacz wszystkie 2678 firm
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL?

GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL znajduje się w Fougeres, Francja.

Czy GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL to producent czy dystrybutor?

GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL to dystrybutor wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL?

GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL działa w obszarze Rolnictwo i surowce.

Kiedy założono GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL?

GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL założono w 2002.

Jaki jest numer VAT lub identyfikator podatkowy GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL?

Numer VAT firmy GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL powinien brzmieć FR10441450459. Francja tworzy go z numeru SIREN firmy, więc ten numer jest wyliczony z numeru w rejestrze państwowym, a nie odczytany z publikacji. VIES jeszcze go nie potwierdził: sprawdź go tam bezpłatnie przed podpisaniem umowy.

Jakie certyfikaty deklaruje GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL?

GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL deklaruje: EU Organic. Certyfikaty oznaczone na tej stronie jako zweryfikowane sprawdzono w rejestrze wystawcy; pozostałe traktuj jako deklarowane, dopóki nie zobaczysz numeru certyfikatu.

Jak duża jest GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL?

GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL deklaruje zespół w przedziale 1-10 pracowników.

Jakie są alternatywy dla GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL?

Kupujący porównujący GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL zwykle sprawdzają też APTIVA SARL (APTIVA SARL), BIORGANIS, ESSEM'BIO, spośród 2678 dostawców Rolnictwo i surowce w Francja na tej platformie.

Czy GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. GLOBAL NUTRITION INTERNATIONAL jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.