Hell of a Partner

Paszport firmowy

FOURNITURES PAPETERIES PRE ST GERVAIS

Dystrybutor

Evry-Courcouronnes, Francja 🇫🇷Założono w 2005
G7G20

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwy, działający dystrybutor

Aktywna firma · Dystrybutor · Niezależne źródła 1

Działająca firma (w rejestrze)

France SIRENE / RNE company register (annuaire-entreprises.data.gouv.fr)

źródło

W rejestrze źródłowym

France SIRENE / RNE company register (annuaire-entreprises.data.gouv.fr)

źródło

Czy istnieje i działa obecnie?

  • Działająca firma (w rejestrze) (France SIRENE / RNE company register (annuaire-entreprises.data.gouv.fr))dowód

Niezależnie potwierdzone

Zaufaj osi czasu

  1. 2005founded (registry / declared)

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
registry-operatinggreendowód
listed-in-registrygreendowód

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions) · VAT w EU VIES

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Francja: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)Jak samodzielnie zweryfikować dostawcę w Francja

Import od tego dostawcy: co obowiązuje

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

  • Consumer goods sold in the EU fall under the General Product Safety Regulation (GPSR, applies since 13 Dec 2024): a responsible person in the EU is mandatory. European Commission (GPSR)

Możliwości dystrybucyjne

Role partnera
Objęte kraje
Preferencje transakcji
Nieokreślone

O firmie

Główne rynki

Więcej firm Prezenty i nowości w Francja

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zobacz wszystkie 14320 firm
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się FOURNITURES PAPETERIES PRE ST GERVAIS?

FOURNITURES PAPETERIES PRE ST GERVAIS znajduje się w Evry-Courcouronnes, Francja.

Czy FOURNITURES PAPETERIES PRE ST GERVAIS to producent czy dystrybutor?

FOURNITURES PAPETERIES PRE ST GERVAIS to dystrybutor wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza FOURNITURES PAPETERIES PRE ST GERVAIS?

FOURNITURES PAPETERIES PRE ST GERVAIS działa w obszarze Prezenty i nowości.

Kiedy założono FOURNITURES PAPETERIES PRE ST GERVAIS?

FOURNITURES PAPETERIES PRE ST GERVAIS założono w 2005.

Jaki jest numer VAT lub identyfikator podatkowy FOURNITURES PAPETERIES PRE ST GERVAIS?

Numer VAT firmy FOURNITURES PAPETERIES PRE ST GERVAIS powinien brzmiec FR43484755053. Francja tworzy go z numeru SIREN firmy, wiec ten numer jest wyliczony z numeru w rejestrze panstwowym, a nie odczytany z publikacji. VIES jeszcze go nie potwierdzil: sprawdz go tam bezplatnie przed podpisaniem umowy.

Jakie są alternatywy dla FOURNITURES PAPETERIES PRE ST GERVAIS?

Kupujący porównujący FOURNITURES PAPETERIES PRE ST GERVAIS zwykle sprawdzają też PLASTISERVICE FRANCE, EUROGIFTS FRANCE, Papier Tigre, spośród 14320 dostawców Prezenty i nowości w Francja na tej platformie.

Czy FOURNITURES PAPETERIES PRE ST GERVAIS jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. FOURNITURES PAPETERIES PRE ST GERVAIS jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.