Hell of a Partner

Paszport firmowy

FOURNY AGENCEMENT

Producent

Saint-Clement-De-La-Place, Francja 🇫🇷Założono w 20221-10 pracowników
G7G20

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwy, działający producent

Aktywna firma · Producent · Niezależne źródła 1

Działająca firma (w rejestrze)

France SIRENE / RNE company register (annuaire-entreprises.data.gouv.fr)

źródło

W rejestrze źródłowym

France SIRENE / RNE company register (annuaire-entreprises.data.gouv.fr)

źródło

Czy istnieje i działa obecnie?

  • Działająca firma (w rejestrze) (France SIRENE / RNE company register (annuaire-entreprises.data.gouv.fr))dowód

Niezależnie potwierdzone

Zaufaj osi czasu

  1. 2022founded (registry / declared)

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
registry-operatinggreendowód
listed-in-registrygreendowód

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions) · VAT w EU VIES

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Francja: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)Jak samodzielnie zweryfikować dostawcę w Francja

Import od tego dostawcy: co obowiązuje

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

  • Wood furniture imported into the EU falls under the Deforestation Regulation (EUDR): due-diligence statements with geolocation of origin. European Commission (EUDR)
  • Consumer goods sold in the EU fall under the General Product Safety Regulation (GPSR, applies since 13 Dec 2024): a responsible person in the EU is mandatory. European Commission (GPSR)

Planujesz zamówienie od FOURNY AGENCEMENT? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.

Otwórz kalkulator kosztu końcowego

O firmie

Kategorie
Główne rynki

Więcej firm Meble w Francja

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zobacz wszystkie 8340 firm
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się FOURNY AGENCEMENT?

FOURNY AGENCEMENT znajduje się w Saint-Clement-De-La-Place, Francja.

Czy FOURNY AGENCEMENT to producent czy dystrybutor?

FOURNY AGENCEMENT to producent wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza FOURNY AGENCEMENT?

FOURNY AGENCEMENT działa w obszarze Meble.

Kiedy założono FOURNY AGENCEMENT?

FOURNY AGENCEMENT założono w 2022.

Jaki jest numer VAT lub identyfikator podatkowy FOURNY AGENCEMENT?

Numer VAT FOURNY AGENCEMENT według rejestrów publicznych to FR83910195676. Przed zawarciem umowy zweryfikuj go samodzielnie i bezpłatnie w systemie VIES.

Jak duża jest FOURNY AGENCEMENT?

FOURNY AGENCEMENT deklaruje zespół w przedziale 1-10 pracowników.

Jakie są alternatywy dla FOURNY AGENCEMENT?

Kupujący porównujący FOURNY AGENCEMENT zwykle sprawdzają też CÈDRE & RONDINS, AUX MEUBLES CIRES, CUISINES TEUTSCH, spośród 8340 dostawców Meble w Francja na tej platformie.

Czy FOURNY AGENCEMENT jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. FOURNY AGENCEMENT jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.