Hell of a Partner

Paszport firmowy

SSA Energy

ProducentPrzegląd zgodności

Rosyjski producent rozłączników elektrycznych z pełnym cyklem: projektowanie 3D, produkcja podzespołów, montaż

Rosja 🇷🇺51-200 pracownikówssa.energy
CISSCOBRICS+G20

Zaufaj rdzeniu

Co pokazuje otwarte nagranie

Aktywna firma · Producent · 1 niezależne źródło

Strona działa

źródło

Czy istnieje i działa obecnie?

Czy jest to bezpieczne?

  • Ograniczenia sektorowe

Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?

Zaufaj osi czasu

Harmonogram nie został jeszcze ustalony.

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Adres e-mail kontaktowy znajduje się w domenie własnej firmy
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
domain-livegreencze 2026dowód
sectoral-restrictionsamber

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Rosja: Producent, nie pośrednik · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Dane sie zgadzaja · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)

Przepisy dotyczace tych towarow

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

  • Electronics for the EU need CE marking incl. RoHS substance limits, and producers must register for WEEE take-back in each member state of sale. European Commission (CE)
  • Electronics for the US market need FCC equipment authorization under 47 CFR Part 15, which covers unintentional radiators such as switch-mode power supplies, not only radio devices. US FCC (Part 15)

Planujesz zamówienie od SSA Energy? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.

Otwórz kalkulator kosztu końcowego

O firmie

SSA Energy to rosyjski producent rozłączników elektrycznych w różnych konfiguracjach. Cykl produkcyjny odbywa się całkowicie wewnątrz firmy i obejmuje projektowanie 3D, produkcję komponentów i montaż końcowy. Podstawą jakości jest nowoczesny sprzęt i sprawdzone, krajowe materiały. Wykwalifikowane wsparcie techniczne zapewniane jest przez cały cykl życia produktu. Obsługuje przedsiębiorstwa energetyczne, operatorów sieci elektrycznych, zakłady przemysłowe i wykonawców budowlanych w całej Rosji.

Główne rynki
🇷🇺 Rosja

Więcej firm Sprzęt elektryczny i zasilający w Rosja

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zobacz wszystkie 376 firm
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się SSA Energy?

SSA Energy znajduje się w Rosja.

Czy SSA Energy to producent czy dystrybutor?

SSA Energy to producent wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza SSA Energy?

SSA Energy działa w obszarze Sprzęt elektryczny i zasilający, Czysta energia i środowisko.

Jakie rynki obsługuje SSA Energy?

SSA Energy obsługuje Rosja.

Jak duża jest SSA Energy?

SSA Energy deklaruje zespół w przedziale 51-200 pracowników.

Jakie są alternatywy dla SSA Energy?

Kupujący porównujący SSA Energy zwykle sprawdzają też Асконта, Autfors (Elektrograd), Elektrokomplekt, spośród 376 dostawców Sprzęt elektryczny i zasilający w Rosja na tej platformie.

Czy SSA Energy jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. SSA Energy jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.