Hell of a Partner

Paszport firmowy

Pacific Seeds (Thai) Ltd.

Producent

advantaseedsth.com

Saraburi, Tajlandia 🇹🇭advantaseedsth.com

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwy, działający producent

Aktywna firma · Producent · Niezależne źródła 1

Strona działa

źródło

legal-form

Czy istnieje i działa obecnie?

  • Strona działalip 2026dowód
  • legal-form

Niezależnie potwierdzone

Zaufaj osi czasu

Harmonogram nie został jeszcze ustalony.

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
domain-livegreenlip 2026dowód
legal-formgreen

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Tajlandia: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Potwierdzone niezależnie · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)Jak samodzielnie zweryfikować dostawcę w Tajlandia

Import od tego dostawcy: co obowiązuje

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

  • Seeds and live plants entering the EU need a phytosanitary certificate and pre-notification under the Plant Health Regulation (EU) 2016/2031. European Commission (plant health)

Planujesz zamówienie od Pacific Seeds (Thai) Ltd.? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.

Otwórz kalkulator kosztu końcowego

O firmie

advantaseedsth.com

Główne rynki

Więcej firm Nasiona, nawozy i środki rolnicze w Tajlandia

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się Pacific Seeds (Thai) Ltd.?

Pacific Seeds (Thai) Ltd. znajduje się w Saraburi, Tajlandia.

Czy Pacific Seeds (Thai) Ltd. to producent czy dystrybutor?

Pacific Seeds (Thai) Ltd. to producent wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza Pacific Seeds (Thai) Ltd.?

Pacific Seeds (Thai) Ltd. działa w obszarze Nasiona, nawozy i środki rolnicze.

Jakie są alternatywy dla Pacific Seeds (Thai) Ltd.?

Kupujący porównujący Pacific Seeds (Thai) Ltd. zwykle sprawdzają też Greenpro Capital Corp (Thailand Seeds), AFM Flower Seeds (Thailand) Co.,Ltd., Golconda Asia Co., Ltd., spośród 4 dostawców Nasiona, nawozy i środki rolnicze w Tajlandia na tej platformie.

Czy Pacific Seeds (Thai) Ltd. jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. Pacific Seeds (Thai) Ltd. jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.