Hell of a Partner

Paszport firmowy

АльянсПак, ТД, ООО

ProducentPrzegląd zgodności

Alyanspak, Td, Ooo · spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (sp. z o.o.)

Oficjalni przedstawiciele największego producenta pojemników plastikowych Alliance

Смоленск, Rosja 🇷🇺alianspak.ru
CISSCOBRICS+G20

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwa, działająca firma

Aktywna firma · Producent · 1 niezależne źródło

Strona działa

źródło

W rejestrze źródłowym

Prodexpo (food and beverage) expo 2023 exhibitor directory

Zarejestrowana forma prawna: Limited liability company

Czy istnieje i działa obecnie?

  • Strona działalip 2026dowód
  • Zarejestrowana forma prawna: Limited liability company

Czy jest to bezpieczne?

  • Ograniczenia sektorowe

Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?

Zaufaj osi czasu

Harmonogram nie został jeszcze ustalony.

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Adres e-mail kontaktowy znajduje się w domenie własnej firmy
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
domain-livegreenlip 2026dowód
legal-formgreen
sectoral-restrictionsamber
listed-in-registrygreen

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Rosja: Producent, nie pośrednik · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)

Przepisy dotyczace tych towarow

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

  • EU imports of food of animal origin and many other food categories must be pre-notified in TRACES and enter through border control posts. European Commission (TRACES)
  • US imports require the foreign facility to be FDA-registered and the importer to run a Foreign Supplier Verification Program (FSVP). US FDA

Planujesz zamówienie od АльянсПак, ТД, ООО? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.

Otwórz kalkulator kosztu końcowego

O firmie

Oficjalni przedstawiciele największego producenta pojemników plastikowych, Allianceplast. W ofercie znajduje się ponad 100 rodzajów produktów o pojemnościach od 0,015 ml do 20 litrów. Ekskluzywna technologia - zastosowanie etykiet IML.

Główne rynki

Więcej firm Spiżarnia i towary suche w Rosja

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zobacz wszystkie 105 firm
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się АльянсПак, ТД, ООО?

АльянсПак, ТД, ООО znajduje się w Смоленск, Rosja.

Czy АльянсПак, ТД, ООО to producent czy dystrybutor?

АльянсПак, ТД, ООО to producent wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza АльянсПак, ТД, ООО?

АльянсПак, ТД, ООО działa w obszarze Spiżarnia i towary suche.

Jakie są alternatywy dla АльянсПак, ТД, ООО?

Kupujący porównujący АльянсПак, ТД, ООО zwykle sprawdzają też Frutopiano, Avanti Pasta Factory, Belgorod Salt Company, spośród 105 dostawców Spiżarnia i towary suche w Rosja na tej platformie.

Czy АльянсПак, ТД, ООО jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. АльянсПак, ТД, ООО jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.