Hell of a Partner

Paszport firmowy

Bellabeat Inc.

Producent

Chorwacki producent odzieży i inteligentnej biżuterii wellness.

Zagreb, Chorwacja 🇭🇷Założono w 201451-200 pracownikówbellabeat.com

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwa, działająca firma

Aktywna firma · Producent · 2 niezależne źródła

Strona działa

źródło

Domena serwisu zarejestrowana

RDAP (domain registry)

źródło

Zarejestrowana forma prawna: Joint-stock company

Czy istnieje i działa obecnie?

  • Strona działacze 2026dowód
  • Domena serwisu zarejestrowanaRDAP (domain registry)sie 2026dowód
  • Zarejestrowana forma prawna: Joint-stock company

Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?

Zaufaj osi czasu

  1. 2014founded (registry / declared)
  2. 2014domain registration (RDAP)

Spójne: daty założenia, domeny i archiwum internetowego są zgodne.

Kontrole krzyżowe

  • Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
domain-livegreencze 2026dowód
domain-registeredgreensie 2026dowód
legal-formgreen

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Chorwacja: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Dane sie zgadzaja · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)

Przepisy dotyczace tych towarow

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

  • Medical devices sold in the EU must carry CE marking under the Medical Device Regulation (EU) 2017/745, with a conformity assessment matched to the device risk class. European Commission (MDR)
  • For the US market, the maker must have an FDA device establishment registration and product listing; most instruments also need 510(k) premarket clearance. US FDA (devices)
  • Electronics for the EU need CE marking incl. RoHS substance limits, and producers must register for WEEE take-back in each member state of sale. European Commission (CE)
  • Electronics for the US market need FCC equipment authorization under 47 CFR Part 15, which covers unintentional radiators such as switch-mode power supplies, not only radio devices. US FCC (Part 15)

Planujesz zamówienie od Bellabeat Inc.? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.

Otwórz kalkulator kosztu końcowego

O firmie

Bellabeat projektuje produkty do noszenia na ciele, inteligentną biżuterię i produkty monitorujące stan zdrowia, przeznaczone dla kobiet. Założona przez chorwackich przedsiębiorców w 2014 roku firma zajmuje się dystrybucją urządzeń za pośrednictwem handlu elektronicznego, detalicznego stylu życia i partnerów międzynarodowych.

Główne rynki
🇭🇷 Chorwacja 🇺🇸 Stany Zjednoczone 🇩🇪 Niemcy 🇬🇧 Wielka Brytania
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się Bellabeat Inc.?

Bellabeat Inc. znajduje się w Zagreb, Chorwacja.

Czy Bellabeat Inc. to producent czy dystrybutor?

Bellabeat Inc. to producent wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza Bellabeat Inc.?

Bellabeat Inc. działa w obszarze Urządzenia do noszenia i urządzenia osobiste, Artykuły medyczne i związane z opieką zdrowotną.

Jakie rynki obsługuje Bellabeat Inc.?

Bellabeat Inc. obsługuje Chorwacja, Stany Zjednoczone, Niemcy, Wielka Brytania.

Kiedy założono Bellabeat Inc.?

Bellabeat Inc. założono w 2014.

Jak duża jest Bellabeat Inc.?

Bellabeat Inc. deklaruje zespół w przedziale 51-200 pracowników.

Czy Bellabeat Inc. jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. Bellabeat Inc. jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.