Paszport firmowy
BonusVia OÜ
ProducentReostustõrjevahendid, absorbent, absorbeerivad poomid ja matid, keskkonnakaitse
Zaufaj rdzeniu
Prawdziwy, działający producent
Aktywna firma · Producent · Niezależne źródła 3
Czy istnieje i działa obecnie?
Czy jest to bezpieczne?
Niezależnie potwierdzone
Zaufaj osi czasu
- 2006founded (registry / declared)
Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.
Kontrole krzyżowe
- Adres e-mail kontaktowy znajduje się w domenie własnej firmy
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
| domain-live | green | lip 2026 | dowód |
| registry-active-global | green | lip 2026 | dowód |
| sanctions-clear | green | lip 2026 | dowód |
| debarment-clear | green | lip 2026 | dowód |
| listed-in-registry | green |
Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)
Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Estonia: Producent, nie pośrednik · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Osiągalna i reagująca.
Import od tego dostawcy: co obowiązuje
Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.
- Construction products sold in the EU need a Declaration of Performance and CE marking under the Construction Products Regulation. European Commission (CPR)
- Cement and steel components imported into the EU fall under CBAM (definitive regime from 1 Jan 2026). European Commission (CBAM)
Planujesz zamówienie od BonusVia OÜ? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.
Otwórz kalkulator kosztu końcowegoO firmie
Reostustõrjevahendid, absorbent, absorbeerivad poomid ja matid, keskkonnakaitse,
- Kategorie
- Główne rynki
Więcej firm Materiały budowlane i budowlane w Estonia
Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+
Bezpiecznie, możesz odzyskać
- Karta kredytowa
- PayPal Towary i Usługi
- Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
- Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)
Ryzykownie, stracone bezpowrotnie
- Przelew bankowy na konto prywatne
- Crypto
- Western Union lub MoneyGram
- Karty podarunkowe
Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.
Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.
Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.
Dane firmy
Gdzie znajduje się BonusVia OÜ?
BonusVia OÜ znajduje się w Kurtna küla, Estonia.
Czy BonusVia OÜ to producent czy dystrybutor?
BonusVia OÜ to producent wymieniony na Hell of a Partner.
Co dostarcza BonusVia OÜ?
BonusVia OÜ działa w obszarze Materiały budowlane i budowlane.
Kiedy założono BonusVia OÜ?
BonusVia OÜ założono w 2006.
Czy BonusVia OÜ figuruje w oficjalnych rejestrach?
Tak. BonusVia OÜ występuje w następujących oficjalnych lub niezależnych rejestrach: e-Äriregister. Każdy z nich to bezpłatne publiczne źródło, które kupujący może sam sprawdzić.
Jakie są alternatywy dla BonusVia OÜ?
Kupujący porównujący BonusVia OÜ zwykle sprawdzają też OÜ EXCLUSIVE STONE, OÜ Granimar, AARIAKIVI OÜ, spośród 532 dostawców Materiały budowlane i budowlane w Estonia na tej platformie.
Czy BonusVia OÜ jest zweryfikowana na Hell of a Partner?
Jeszcze nie. BonusVia OÜ jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.