Paszport firmowy
CAGATAY PET FOOD
ProducentProducent i dostawca branży zoologicznej
Zaufaj rdzeniu
Prawdziwa, działająca firma
Aktywna firma · Producent · 2 niezależne źródła
Czy istnieje i działa obecnie?
Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?
Zaufaj osi czasu
- 1982founded (registry / declared)
- 2004domain registration (RDAP)
Domena jest młodsza niż firma. To zwyczajne: działający producent często rejestruje stronę lub nową domenę marki wiele lat po założeniu.
Kontrole krzyżowe
- Adres e-mail kontaktowy znajduje się w domenie własnej firmy
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
| domain-live | green | cze 2026 | dowód |
| domain-registered | green | sie 2026 | dowód |
| listed-in-registry | green |
Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)
Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Turcja: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Osiągalna i reagująca.
Przepisy dotyczace tych towarow
Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.
- Pet food and animal by-products imported into the EU require an approved/registered establishment of origin and TRACES pre-notification. European Commission
Planujesz zamówienie od CAGATAY PET FOOD? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.
Otwórz kalkulator kosztu końcowegoO firmie
Firma CAGATAY PET FOOD jest wymieniona jako produkcja w oficjalnym wyszukiwaniu wystawców Interzoo. Klasyfikacja produktów obejmuje 3. Artykuły dla psów 4. Artykuły dla kotów 3. Artykuły dla psów > 3.3. Karma dla psów 4. Artykuły dla kotów > 4.2. Jedzenie dla kotów. Profil firmy brzmi: Çağatay Evcil Hayvan Mamaları ve Yem Ürünleri San. i Tik. JAK. została założona jako firma handlowa w 1982 roku przez Oktaya ÇAĞATAY; który przez 26 lat swojej działalności pracował jako kierownik techniczny, kierownik operacyjny, kierownik fabryki, dyrektor generalny i konsultant w sektorze prywatnym.
- Kategorie
- Główne rynki
- 🇹🇷 Turcja
Więcej firm Karma dla zwierząt i smakołyki w Turcja
Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+
Bezpiecznie, możesz odzyskać
- Karta kredytowa
- PayPal Towary i Usługi
- Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
- Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)
Ryzykownie, stracone bezpowrotnie
- Przelew bankowy na konto prywatne
- Crypto
- Western Union lub MoneyGram
- Karty podarunkowe
Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.
Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.
Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.
Dane firmy
Gdzie znajduje się CAGATAY PET FOOD?
CAGATAY PET FOOD znajduje się w Izmir, Turcja.
Czy CAGATAY PET FOOD to producent czy dystrybutor?
CAGATAY PET FOOD to producent wymieniony na Hell of a Partner.
Co dostarcza CAGATAY PET FOOD?
CAGATAY PET FOOD działa w obszarze Karma dla zwierząt i smakołyki.
Jakie rynki obsługuje CAGATAY PET FOOD?
CAGATAY PET FOOD obsługuje Turcja.
Kiedy założono CAGATAY PET FOOD?
CAGATAY PET FOOD założono w 1982.
Jakie są alternatywy dla CAGATAY PET FOOD?
Kupujący porównujący CAGATAY PET FOOD zwykle sprawdzają też TISERT, Karnaval Petfood, Nektar Yem ve Yem Katkı Mad. Gıda, Hayv., San. Tic. Ltd. Şti., spośród 24 dostawców Karma dla zwierząt i smakołyki w Turcja na tej platformie.
Czy CAGATAY PET FOOD jest zweryfikowana na Hell of a Partner?
Jeszcze nie. CAGATAY PET FOOD jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.