Paszport firmowy
Partenopea Camicie srls
DystrybutorPartenopea Camicie srls to rzemieślniczy producent koszul z siedzibą w Arzano w Neapolu we Włoszech, założony w 1985 roku
Zaufaj rdzeniu
Prawdziwy, działający dystrybutor
Aktywna firma · Dystrybutor · Niezależne źródła 2
Czy istnieje i działa obecnie?
- Strona działacze 2026dowód
Czy możesz dotrzeć do ludzi, którzy za tym stoją?
- Obecny w mediach społecznościowychdowód
Niezależnie potwierdzone
Zaufaj osi czasu
- 1985founded (registry / declared)
Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.
Kontrole krzyżowe
- Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
| domain-live | green | cze 2026 | dowód |
| social-present | green | dowód |
Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)
Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Włochy: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Potwierdzone niezależnie.
Import od tego dostawcy: co obowiązuje
Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.
- Textiles sold in the EU must carry fibre-composition labelling under Regulation (EU) No 1007/2011. European Commission
- Textiles sold in the US must comply with FTC labeling rules (fiber content, country of origin, care instructions). US FTC
Możliwości dystrybucyjne
- Role partnera
- Distributor
- Objęte kraje
- 🇮🇹 Włochy
O firmie
Partenopea Camicie srls to rzemieślniczy producent koszul z siedzibą w Arzano w Neapolu we Włoszech, założony w 1985 roku. Dzięki wykwalifikowanemu zespołowi składającemu się z 5-9 pracowników firma specjalizuje się w produkcji i sprzedaży hurtowej szytych na miarę koszul męskich, damskich i dziecięcych, wszystkie wykonane w całości we Włoszech przy użyciu najwyższej jakości materiałów. Podstawową ofertę stanowią szyte na zamówienie męskie koszule rzemieślnicze, z neapolitańskim kołnierzykiem, francuskimi zapięciami z przodu, toczonymi plisami i bocznymi klinami zapewniającymi większy komfort i trwałość. Klienci mogą spersonalizować kluczowe elementy koszuli, takie jak rodzaj kołnierzyka, mankiety, krój, materiał i plisa, za pomocą opcji opt
- Kategorie
- Główne rynki
- 🇮🇹 Włochy
Więcej firm Odzież męska w Włochy
Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+
Bezpiecznie, możesz odzyskać
- Karta kredytowa
- PayPal Towary i Usługi
- Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
- Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)
Ryzykownie, stracone bezpowrotnie
- Przelew bankowy na konto prywatne
- Crypto
- Western Union lub MoneyGram
- Karty podarunkowe
Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.
Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.
Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.
Dane firmy
Gdzie znajduje się Partenopea Camicie srls?
Partenopea Camicie srls znajduje się w Arzano, Włochy.
Czy Partenopea Camicie srls to producent czy dystrybutor?
Partenopea Camicie srls to dystrybutor wymieniony na Hell of a Partner.
Co dostarcza Partenopea Camicie srls?
Partenopea Camicie srls działa w obszarze Odzież męska.
Jakie rynki obsługuje Partenopea Camicie srls?
Partenopea Camicie srls obsługuje Włochy.
Kiedy założono Partenopea Camicie srls?
Partenopea Camicie srls założono w 1985.
Jak duża jest Partenopea Camicie srls?
Partenopea Camicie srls deklaruje zespół w przedziale 11-50 pracowników.
Jakie są alternatywy dla Partenopea Camicie srls?
Kupujący porównujący Partenopea Camicie srls zwykle sprawdzają też Mantova Moda Srl, Brunello Cucinelli S.p.A., Cat Fashion s.r.l. - Alticlò, spośród 7 dostawców Odzież męska w Włochy na tej platformie.
Czy Partenopea Camicie srls jest zweryfikowana na Hell of a Partner?
Jeszcze nie. Partenopea Camicie srls jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.