Hell of a Partner

Paszport firmowy

Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.)

Producent

Producent noży, multitooli i sprzętu survivalowego.

Portland, Stany Zjednoczone 🇺🇸Założono w 1939201-500 pracownikówgerbergear.com
G7G20

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwa, działająca firma

Aktywna firma · Producent · 2 niezależne źródła

Czy istnieje i działa obecnie?

  • Strona działaSami otworzyliśmy stronę w tym miesiącu. Martwa strona prawie zawsze oznacza martwą firmę.cze 2026dowód
  • Domena serwisu zarejestrowanaWiek domeny trudno podrobić i sugeruje, że firmy nie założono niedawno.RDAP (domain registry)sie 2026
  • Zarejestrowana forma prawna: Spółka akcyjnaForma prawna uznawana w kraju siedziby.

Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?

Zaufaj osi czasu

  1. 1939founded (registry / declared)
  2. 1999domain registration (RDAP)

Domena jest młodsza niż firma. To zwyczajne: działający producent często rejestruje stronę lub nową domenę marki wiele lat po założeniu.

Kontrole krzyżowe

  • Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
Strona działacze 2026dowód
Domena serwisu zarejestrowanasie 2026dowód
Zarejestrowana forma prawna: Spółka akcyjna
Certyfikaty weryfikowalnedowód

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Stany Zjednoczone: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)

Przepisy dotyczace tych towarow

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

Planujesz zamówienie od Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.)? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.

Otwórz kalkulator kosztu końcowego

O firmie

Gerber Gear produkuje noże, multitoole, siekiery i akcesoria survivalowe do rekreacji na świeżym powietrzu, do zastosowań wojskowych i zawodowych. Firma prowadzi dystrybucję hurtową do sieci artykułów sportowych, sprzedawców detalicznych w branży outdoorowej i kanałów zamówień rządowych.

Główne rynki
🇺🇸 Stany Zjednoczone 🇨🇦 Kanada 🇬🇧 Wielka Brytania 🇩🇪 Niemcy
Certyfikaty (zadeklarowane)

Więcej firm Sprzęt kempingowy i turystyczny w Stany Zjednoczone

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zobacz wszystkie 18 firm
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.)?

Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.) znajduje się w Portland, Stany Zjednoczone.

Czy Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.) to producent czy dystrybutor?

Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.) to producent wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.)?

Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.) działa w obszarze Sprzęt kempingowy i turystyczny.

Jakie rynki obsługuje Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.)?

Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.) obsługuje Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Niemcy.

Kiedy założono Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.)?

Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.) założono w 1939.

Jakie certyfikaty deklaruje Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.)?

Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.) deklaruje: ISO 9001. Certyfikaty oznaczone na tej stronie jako zweryfikowane sprawdzono w rejestrze wystawcy; pozostałe traktuj jako deklarowane, dopóki nie zobaczysz numeru certyfikatu.

Jak duża jest Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.)?

Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.) deklaruje zespół w przedziale 201-500 pracowników.

Jakie są alternatywy dla Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.)?

Kupujący porównujący Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.) zwykle sprawdzają też Cascade Designs Inc. (Therm-a-Rest), Mountain Safety Research (MSR / Cascade Designs), Brunswick Corporation, spośród 18 dostawców Sprzęt kempingowy i turystyczny w Stany Zjednoczone na tej platformie.

Czy Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.) jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. Gerber Legendary Blades (BRK Brands Inc.) jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.