Paszport firmowy
Vidrieria Guatemalteca, S.A./Vigua
ProducentGwatemalski eksporter, producenci
Zaufaj rdzeniu
Co pokazuje otwarte nagranie
Aktywna firma · Producent · źródła w toku
Czy istnieje i działa obecnie?
- Zarejestrowana forma prawna: Spółka akcyjnaForma prawna uznawana w kraju siedziby.
- Strona jeszcze nie sprawdzonaPrzy ostatniej próbie nie dotarliśmy do strony; mimo to może być sprawna.
Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?
Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
| Zarejestrowana forma prawna: Spółka akcyjna | ||
| Strona jeszcze nie sprawdzona |
Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)
Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Gwatemala: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Dane sie zgadzaja · Osiągalna i reagująca.
Przepisy dotyczace tych towarow
Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.
- Cosmetic products must be notified in the EU Cosmetic Products Notification Portal (CPNP) before being placed on the EU market. European Commission (CPNP)
- For the US market, MoCRA requires cosmetic facility registration and product listing with the FDA. US FDA (MoCRA)
Planujesz zamówienie od Vidrieria Guatemalteca, S.A./Vigua? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.
Otwórz kalkulator kosztu końcowegoO firmie
Vidrieria Guatemalteca, SA/Vigua jest eksporterem i producentem z Gwatemali. Produkty: Envases no retornable, Envases retornable, Termoencogibe para industria farmacéutica, Vasos. Firma jest wpisana do oficjalnego katalogu eksporterów z Gwatemali firmy AGEXPORT.
- Kategorie
- Główne rynki
- 🇬🇹 Gwatemala
Więcej firm Pielęgnacja skóry i kosmetyki w Gwatemala
Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+
Bezpiecznie, możesz odzyskać
- Karta kredytowa
- PayPal Towary i Usługi
- Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
- Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)
Ryzykownie, stracone bezpowrotnie
- Przelew bankowy na konto prywatne
- Crypto
- Western Union lub MoneyGram
- Karty podarunkowe
Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.
Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.
Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.
Dane firmy
Gdzie znajduje się Vidrieria Guatemalteca, S.A./Vigua?
Vidrieria Guatemalteca, S.A./Vigua znajduje się w Gwatemala.
Czy Vidrieria Guatemalteca, S.A./Vigua to producent czy dystrybutor?
Vidrieria Guatemalteca, S.A./Vigua to producent wymieniony na Hell of a Partner.
Co dostarcza Vidrieria Guatemalteca, S.A./Vigua?
Vidrieria Guatemalteca, S.A./Vigua działa w obszarze Pielęgnacja skóry i kosmetyki.
Jakie rynki obsługuje Vidrieria Guatemalteca, S.A./Vigua?
Vidrieria Guatemalteca, S.A./Vigua obsługuje Gwatemala.
Jakie są alternatywy dla Vidrieria Guatemalteca, S.A./Vigua?
Kupujący porównujący Vidrieria Guatemalteca, S.A./Vigua zwykle sprawdzają też Aromas, Perfumes, Aceites Escenciales Y Sabores, S.A./ Apaesa, Biogen, Distribuidora B & G, Sociedad Anonima, spośród 29 dostawców Pielęgnacja skóry i kosmetyki w Gwatemala na tej platformie.
Czy Vidrieria Guatemalteca, S.A./Vigua jest zweryfikowana na Hell of a Partner?
Jeszcze nie. Vidrieria Guatemalteca, S.A./Vigua jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.