Hell of a Partner

Paszport firmowy

Frat Optical

Dystrybutor

Eyewear & Sunglasses, South Korea

Korea Południowa 🇰🇷handokoptic.co.kr
G20

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwy, działający dystrybutor

Aktywna firma · Dystrybutor · 1 niezależne źródło

Strona działa

źródło

Wymieniony jako oficjalny partner na stronie internetowej innej firmy

Czy istnieje i działa obecnie?

Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?

Zaufaj osi czasu

Harmonogram nie został jeszcze ustalony.

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
domain-livegreencze 2026dowód
partner-corroboratedgreen

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Korea Południowa: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)Jak samodzielnie zweryfikować dostawcę w Korea Południowa

Przepisy dotyczace tych towarow

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

  • Sunglasses and protective eyewear are personal protective equipment in the EU: CE marking under Regulation (EU) 2016/425 is required. European Commission (PPE)

Możliwości dystrybucyjne

Role partnera
Distributor
Objęte kraje
🇰🇷 Korea Południowa

Reprezentowane marki

Producenci reprezentowani przez tego dystrybutora, według opublikowanych stron marek.

O firmie

Frat Optical is an eyewear & sunglasses company based in South Korea.

Główne rynki
🇰🇷 Korea Południowa

Więcej firm Okulary i okulary przeciwsłoneczne w Korea Południowa

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zobacz wszystkie 241 firm
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się Frat Optical?

Frat Optical znajduje się w Korea Południowa.

Czy Frat Optical to producent czy dystrybutor?

Frat Optical to dystrybutor wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza Frat Optical?

Frat Optical działa w obszarze Okulary i okulary przeciwsłoneczne.

Jakie rynki obsługuje Frat Optical?

Frat Optical obsługuje Korea Południowa.

Którzy producenci wskazują Frat Optical jako swojego dystrybutora?

Jeden producent publicznie wskazuje Frat Optical jako dystrybutora na własnej stronie, w tym: T HENRI.

T HENRI

Jakie są alternatywy dla Frat Optical?

Kupujący porównujący Frat Optical zwykle sprawdzają też AHIN INTERNATIONAL, BANDO OPTICAL CORP., CHEMIGLAS, spośród 241 dostawców Okulary i okulary przeciwsłoneczne w Korea Południowa na tej platformie.

Czy Frat Optical jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. Frat Optical jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.