Hell of a Partner

Paszport firmowy

Life Smoothies International Foodstuff Trading LLC

Producent

Produkcja soków owocowych w Dubaju

Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie 🇦🇪lifesmoothies.ae
BRICS+OIC

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwy, działający producent

Aktywna firma · Producent · Niezależne źródła 2

Strona działa

źródło

W rejestrze źródłowym

Dubai Chamber of Commerce business directory

źródło

legal-form

Czy istnieje i działa obecnie?

  • Strona działalip 2026dowód
  • legal-form

Niezależnie potwierdzone

Zaufaj osi czasu

Harmonogram nie został jeszcze ustalony.

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Adres e-mail kontaktowy znajduje się w domenie własnej firmy
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
domain-livegreenlip 2026dowód
legal-formgreen
listed-in-registrygreendowód

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Zjednoczone Emiraty Arabskie: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)Jak samodzielnie zweryfikować dostawcę w Zjednoczone Emiraty Arabskie

Import od tego dostawcy: co obowiązuje

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

  • EU imports of food of animal origin and many other food categories must be pre-notified in TRACES and enter through border control posts. European Commission (TRACES)
  • US imports require the foreign facility to be FDA-registered and the importer to run a Foreign Supplier Verification Program (FSVP). US FDA

Planujesz zamówienie od Life Smoothies International Foodstuff Trading LLC? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.

Otwórz kalkulator kosztu końcowego

O firmie

Firma Life Smoothies International Foodstuff Trading LLC jest zarejestrowana w Dubajskiej Izbie Handlowej w zakresie działalności związanej z produkcją soków owocowych, w Dubaju, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Kategorie
Główne rynki
🇦🇪 Zjednoczone Emiraty Arabskie

Więcej firm Napoje w Zjednoczone Emiraty Arabskie

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zobacz wszystkie 199 firm
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się Life Smoothies International Foodstuff Trading LLC?

Life Smoothies International Foodstuff Trading LLC znajduje się w Dubai, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Czy Life Smoothies International Foodstuff Trading LLC to producent czy dystrybutor?

Life Smoothies International Foodstuff Trading LLC to producent wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza Life Smoothies International Foodstuff Trading LLC?

Life Smoothies International Foodstuff Trading LLC działa w obszarze Napoje.

Jakie rynki obsługuje Life Smoothies International Foodstuff Trading LLC?

Life Smoothies International Foodstuff Trading LLC obsługuje Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Jakie są alternatywy dla Life Smoothies International Foodstuff Trading LLC?

Kupujący porównujący Life Smoothies International Foodstuff Trading LLC zwykle sprawdzają też Agthia Group, Al Ain Farms, Al Arz Automatic Bakery LLC, spośród 199 dostawców Napoje w Zjednoczone Emiraty Arabskie na tej platformie.

Czy Life Smoothies International Foodstuff Trading LLC jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. Life Smoothies International Foodstuff Trading LLC jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.