Paszport firmowy
Odelic Co., Ltd.
Producent照明器具のメーカーオーデリック株式会社のWebサイトです。省電力で環境にやさしいLED照明器具を中心とした商品情報、施工事例のご紹介,製品サポート情報、品番検索・ダウンロード、Webカタログ、会社案内等の情報がご覧頂けます。
Zaufaj rdzeniu
Prawdziwy, działający producent
Aktywna firma · Producent · Niezależne źródła 1
Strona działa
legal-form
Czy istnieje i działa obecnie?
- Strona działacze 2026dowód
- legal-form
Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?
Zaufaj osi czasu
Harmonogram nie został jeszcze ustalony.
Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.
Kontrole krzyżowe
- Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
| domain-live | green | cze 2026 | dowód |
| legal-form | green |
Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)
Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Japonia: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Dane sie zgadzaja · Osiągalna i reagująca.
Przepisy dotyczace tych towarow
Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.
- Consumer goods sold in the EU fall under the General Product Safety Regulation (GPSR, applies since 13 Dec 2024): a responsible person in the EU is mandatory. European Commission (GPSR)
Planujesz zamówienie od Odelic Co., Ltd.? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.
Otwórz kalkulator kosztu końcowegoO firmie
照明器具のメーカーオーデリック株式会社のWebサイトです。省電力で環境にやさしいLED照明器具を中心とした商品情報、施工事例のご紹介,製品サポート情報、品番検索・ダウンロード、Webカタログ、会社案内等の情報がご覧頂けます。
- Kategorie
- Główne rynki
- 🇯🇵 Japonia
Więcej firm Oświetlenie i lampy w Japonia
Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+
Bezpiecznie, możesz odzyskać
- Karta kredytowa
- PayPal Towary i Usługi
- Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
- Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)
Ryzykownie, stracone bezpowrotnie
- Przelew bankowy na konto prywatne
- Crypto
- Western Union lub MoneyGram
- Karty podarunkowe
Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.
Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.
Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.
Dane firmy
Gdzie znajduje się Odelic Co., Ltd.?
Odelic Co., Ltd. znajduje się w Tokyo, Japonia.
Czy Odelic Co., Ltd. to producent czy dystrybutor?
Odelic Co., Ltd. to producent wymieniony na Hell of a Partner.
Co dostarcza Odelic Co., Ltd.?
Odelic Co., Ltd. działa w obszarze Oświetlenie i lampy.
Jakie rynki obsługuje Odelic Co., Ltd.?
Odelic Co., Ltd. obsługuje Japonia.
Jakie są alternatywy dla Odelic Co., Ltd.?
Kupujący porównujący Odelic Co., Ltd. zwykle sprawdzają też Nichia Corporation, Endo Lighting Corporation, Toshiba Lighting & Technology Corporation, spośród 7 dostawców Oświetlenie i lampy w Japonia na tej platformie.
Czy Odelic Co., Ltd. jest zweryfikowana na Hell of a Partner?
Jeszcze nie. Odelic Co., Ltd. jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.