Paszport firmowy
Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V.
ProducentMeksykański producent wyrobów metalowych i obróbki metali
Zaufaj rdzeniu
Co pokazuje otwarte nagranie
Producent · źródła w toku
Nie zebrano jeszcze żadnego niezależnego potwierdzenia. Poniższe kontrole jasno mówią, co zostało, a co nie zostało zweryfikowane.
Czy istnieje i działa obecnie?
- Strona jeszcze nie sprawdzona
Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?
Zaufaj osi czasu
Harmonogram nie został jeszcze ustalony.
Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.
Kontrole krzyżowe
- Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
| domain-unconfirmed | amber |
Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)
Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Meksyk: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Dane sie zgadzaja · Osiągalna i reagująca.
Przepisy dotyczace tych towarow
Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.
- EU imports of iron, steel and aluminium goods are in the CBAM carbon-border regime: from 1 Jan 2026 importers need CBAM authorisation and must buy certificates. European Commission (CBAM)
Planujesz zamówienie od Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V.? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.
Otwórz kalkulator kosztu końcowegoO firmie
Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V. to producent z siedzibą w Meksyku, obsługujący B2B i krajowych odbiorców przemysłowych z Mexicali. Firma koncentruje się na wyrobach metalowych i obróbce metali, oferując możliwości produkcyjne lub konwersyjne dla lokalnych i regionalnych łańcuchów dostaw.
- Kategorie
- Główne rynki
- 🇲🇽 Meksyk 🇺🇸 Stany Zjednoczone 🇨🇦 Kanada
Więcej firm Metale, stal i górnictwo w Meksyk
Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+
Bezpiecznie, możesz odzyskać
- Karta kredytowa
- PayPal Towary i Usługi
- Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
- Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)
Ryzykownie, stracone bezpowrotnie
- Przelew bankowy na konto prywatne
- Crypto
- Western Union lub MoneyGram
- Karty podarunkowe
Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.
Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.
Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.
Dane firmy
Gdzie znajduje się Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V.?
Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V. znajduje się w Mexicali, Meksyk.
Czy Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V. to producent czy dystrybutor?
Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V. to producent wymieniony na Hell of a Partner.
Co dostarcza Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V.?
Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V. działa w obszarze Metale, stal i górnictwo.
Jakie rynki obsługuje Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V.?
Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V. obsługuje Meksyk, Stany Zjednoczone, Kanada.
Jak duża jest Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V.?
Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V. deklaruje zespół w przedziale 51-200 pracowników.
Jakie są alternatywy dla Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V.?
Kupujący porównujący Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V. zwykle sprawdzają też Gruposimsa S.A. de C.V., Aceros Levinson S.A. de C.V., ASAHI ALUMINIUM MEXICO, S.A. DE C.V., spośród 30 dostawców Metale, stal i górnictwo w Meksyk na tej platformie.
Czy Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V. jest zweryfikowana na Hell of a Partner?
Jeszcze nie. Precision Sheet Metal de Mexico, S. de R.L. de C.V. jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.