Hell of a Partner

Paszport firmowy

Shyan Trading (M) Sdn. Bhd.

Dystrybutor

Dystrybutor hurtowy z siedzibą w MY

Shah Alam, Malezja 🇲🇾Założono w 1986www.shyantrading.com/

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwy, działający dystrybutor

Aktywna firma · Dystrybutor · Niezależne źródła 1

Strona działa

źródło

legal-form

Czy istnieje i działa obecnie?

  • Strona działalip 2026dowód
  • legal-form

Niezależnie potwierdzone

Zaufaj osi czasu

  1. 1986founded (registry / declared)

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
domain-livegreenlip 2026dowód
legal-formgreen

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Malezja: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Potwierdzone niezależnie · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)

Możliwości dystrybucyjne

Role partnera
Wholesaler
Objęte kraje
🇲🇾 Malezja
Kanały sprzedaży
Wholesale & Cash-and-Carry

O firmie

Shyan Trading (M) Sdn. Bhd. jest dystrybutorem hurtowym zlokalizowanym pod adresem nr 10, Jalan Sungai Terap 32/182, Taman Saduran Letrik Bukit Kemuning, 40460 Shah Alam, Selangor, Malezja.

Kategorie
Główne rynki
🇲🇾 Malezja
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się Shyan Trading (M) Sdn. Bhd.?

Shyan Trading (M) Sdn. Bhd. znajduje się w Shah Alam, Malezja.

Czy Shyan Trading (M) Sdn. Bhd. to producent czy dystrybutor?

Shyan Trading (M) Sdn. Bhd. to dystrybutor wymieniony na Hell of a Partner.

Jakie rynki obsługuje Shyan Trading (M) Sdn. Bhd.?

Shyan Trading (M) Sdn. Bhd. obsługuje Malezja.

Kiedy założono Shyan Trading (M) Sdn. Bhd.?

Shyan Trading (M) Sdn. Bhd. założono w 1986.

Czy Shyan Trading (M) Sdn. Bhd. jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. Shyan Trading (M) Sdn. Bhd. jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.