Hell of a Partner

Paszport firmowy

Ugen Ferro Alloys Pvt. Ltd.

Producent

Ugen Ferro Alloys

Phuentsholing, Bhutan 🇧🇹ugenferro.com

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwa, działająca firma

Aktywna firma · Producent · 1 niezależne źródło

Strona działa

źródło

Zarejestrowana forma prawna: Limited liability company

Czy istnieje i działa obecnie?

  • Strona działalip 2026dowód
  • Zarejestrowana forma prawna: Limited liability company

Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?

Zaufaj osi czasu

Harmonogram nie został jeszcze ustalony.

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
domain-livegreenlip 2026dowód
legal-formgreen

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Bhutan: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Dane sie zgadzaja · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)

Przepisy dotyczace tych towarow

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

  • EU imports of iron, steel and aluminium goods are in the CBAM carbon-border regime: from 1 Jan 2026 importers need CBAM authorisation and must buy certificates. European Commission (CBAM)

Planujesz zamówienie od Ugen Ferro Alloys Pvt. Ltd.? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.

Otwórz kalkulator kosztu końcowego

O firmie

Home | Ugen Ferro Alloys

Główne rynki

Więcej firm Metale, stal i górnictwo w Bhutan

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się Ugen Ferro Alloys Pvt. Ltd.?

Ugen Ferro Alloys Pvt. Ltd. znajduje się w Phuentsholing, Bhutan.

Czy Ugen Ferro Alloys Pvt. Ltd. to producent czy dystrybutor?

Ugen Ferro Alloys Pvt. Ltd. to producent wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza Ugen Ferro Alloys Pvt. Ltd.?

Ugen Ferro Alloys Pvt. Ltd. działa w obszarze Metale, stal i górnictwo.

Jakie są alternatywy dla Ugen Ferro Alloys Pvt. Ltd.?

Kupujący porównujący Ugen Ferro Alloys Pvt. Ltd. zwykle sprawdzają też Bhutan Ferro Alloys Limited, Chukha Ferro Alloys Pvt Ltd, ACE HIMALAYAN FERRO ALLOYS (P), spośród 4 dostawców Metale, stal i górnictwo w Bhutan na tej platformie.

Czy Ugen Ferro Alloys Pvt. Ltd. jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. Ugen Ferro Alloys Pvt. Ltd. jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.