Hell of a Partner

Paszport firmowy

VERGER NATURALS PVT LTD

Producent

Ceylon Cinnamon Bark Oil, Ceylon Citronella Oil, Ceylon Cinnamon Leaf Oil, Ceylon Clove Bud Oil, Black Pepper, White Pepper, Cinnamon, Clove, Ginger, Turmeric,

Sri Lanka 🇱🇰www.vergersl.com

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwa, działająca firma

Aktywna firma · Producent · 1 niezależne źródło

Strona działa

źródło

Zarejestrowana forma prawna: Limited liability company

Czy istnieje i działa obecnie?

  • Strona działalip 2026dowód
  • Zarejestrowana forma prawna: Limited liability company

Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?

Zaufaj osi czasu

Harmonogram nie został jeszcze ustalony.

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
domain-livegreenlip 2026dowód
legal-formgreen

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Sri Lanka: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Dane sie zgadzaja · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)

Przepisy dotyczace tych towarow

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

  • EU imports of food of animal origin and many other food categories must be pre-notified in TRACES and enter through border control posts. European Commission (TRACES)
  • US imports require the foreign facility to be FDA-registered and the importer to run a Foreign Supplier Verification Program (FSVP). US FDA

Planujesz zamówienie od VERGER NATURALS PVT LTD? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.

Otwórz kalkulator kosztu końcowego

O firmie

Experience the best of Sri Lankan spices such as Cinnamon, Pepper, Clove, Nutmeg and more from Verger's premium, ethically sourced spices for a variety of product applications.

Główne rynki

Więcej firm Składniki żywności i surowce w Sri Lanka

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zobacz wszystkie 323 firm
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się VERGER NATURALS PVT LTD?

VERGER NATURALS PVT LTD znajduje się w Sri Lanka.

Czy VERGER NATURALS PVT LTD to producent czy dystrybutor?

VERGER NATURALS PVT LTD to producent wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza VERGER NATURALS PVT LTD?

VERGER NATURALS PVT LTD działa w obszarze Składniki żywności i surowce, Żywność ekologiczna.

Jakie są alternatywy dla VERGER NATURALS PVT LTD?

Kupujący porównujący VERGER NATURALS PVT LTD zwykle sprawdzają też ADAMJEE LUKMANJEE & SONS PVT LTD, BESPICE PVT LTD, AFGO INTERNATIONAL PVT LTD, spośród 323 dostawców Składniki żywności i surowce w Sri Lanka na tej platformie.

Czy VERGER NATURALS PVT LTD jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. VERGER NATURALS PVT LTD jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.