Hell of a Partner

Paszport firmowy

VVF India Ltd.

Producent

Producent kontraktowy mydeł i środków higieny osobistej

Mumbai, Indie 🇮🇳Założono w 1939500+ pracownikówwww.vvflimited.com
SCOBRICS+G20

Zaufaj rdzeniu

Prawdziwa, działająca firma

Aktywna firma · Producent · 2 niezależne źródła

Strona działa

źródło

Zarejestrowana forma prawna: Limited liability company

Czy istnieje i działa obecnie?

  • Strona działacze 2026dowód
  • Zarejestrowana forma prawna: Limited liability company

Czy niezalezne zrodla sie zgadzaja?

Zaufaj osi czasu

  1. 1939founded (registry / declared)

Za mało przestarzałych punktów, aby ocenić spójność.

Kontrole krzyżowe

  • Kontrole krzyżowe pojawiają się w miarę gromadzenia niezależnych źródeł.
Zobacz szczegółową ścieżkę audytu
domain-livegreencze 2026dowód
legal-formgreen
certs-verifiableamberdowód

Sprawdź samodzielnie: Wyszukiwarka sankcji (OpenSanctions)

Nie można jeszcze zweryfikować w otwartych źródłach publicznych w Indie: Producent, nie pośrednik · Czysta historia, brak czarnej listy · Bez długów i spraw sądowych · Za firmą stoją wiarygodni ludzie · Osiągalna i reagująca.

Paszport do odczytu maszynowego (JSON)Jak samodzielnie zweryfikować dostawcę w Indie

Przepisy dotyczace tych towarow

Przepisy zwykle mające zastosowanie do dostaw w tym sektorze. To nie porada prawna: sprawdź oficjalne źródło z linku.

  • Cosmetic products must be notified in the EU Cosmetic Products Notification Portal (CPNP) before being placed on the EU market. European Commission (CPNP)
  • For the US market, MoCRA requires cosmetic facility registration and product listing with the FDA. US FDA (MoCRA)

Planujesz zamówienie od VVF India Ltd.? Oszacuj, ile naprawdę kosztowałaby Cię przesyłka: towary, fracht, cła i opłaty.

Otwórz kalkulator kosztu końcowego

O firmie

VVF India to jeden z największych na świecie producentów kontraktowych mydeł w kostkach, płynnych środków czyszczących i produktów do higieny osobistej. Obsługuje obiekty zarejestrowane przez FDA i posiadające certyfikat ISO 9001 na terenie Indii i obsługuje wiodące światowe marki środków higieny osobistej. Spółka zajmuje się także produkcją oleochemikaliów i kwasów tłuszczowych wykorzystywanych jako surowce w przemyśle kosmetycznym.

Główne rynki
🇺🇸 Stany Zjednoczone 🇬🇧 Wielka Brytania 🇩🇪 Niemcy 🇦🇪 Zjednoczone Emiraty Arabskie
Certyfikaty (zadeklarowane)

Więcej firm Opieka osobista w Indie

Potrzebujesz alternatywy? Mają tę samą kategorię, certyfikaty i specjalizację co ta firma.

Zobacz wszystkie 47 firm
Zanim zapłacisz, chroń swoje pieniądze+

Bezpiecznie, możesz odzyskać

  • Karta kredytowa
  • PayPal Towary i Usługi
  • Escrow (pieniądze zablokowane do czasu dostarczenia towaru)
  • Akredytywa (Letter of Credit, dla dużych zamówień)

Ryzykownie, stracone bezpowrotnie

  • Przelew bankowy na konto prywatne
  • Crypto
  • Western Union lub MoneyGram
  • Karty podarunkowe

Jeśli dostawca akceptuje tylko metody, których nie da się cofnąć, i odrzuca kartę lub escrow, to najważniejszy sygnał oszustwa. Zrezygnuj albo skorzystaj z escrow.

Nazwa konta bankowego musi być zgodna z zarejestrowaną nazwą firmy. Jeśli nie jest, zatrzymaj się.

Przy pierwszym zamówieniu skorzystaj z niezależnej usługi escrow, aby dostawca otrzymał zapłatę dopiero po tym, jak odbierzesz towar.

Dane firmy

Gdzie znajduje się VVF India Ltd.?

VVF India Ltd. znajduje się w Mumbai, Indie.

Czy VVF India Ltd. to producent czy dystrybutor?

VVF India Ltd. to producent wymieniony na Hell of a Partner.

Co dostarcza VVF India Ltd.?

VVF India Ltd. działa w obszarze Opieka osobista.

Jakie rynki obsługuje VVF India Ltd.?

VVF India Ltd. obsługuje Stany Zjednoczone, Wielka Brytania, Niemcy, Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Kiedy założono VVF India Ltd.?

VVF India Ltd. założono w 1939.

Jakie certyfikaty deklaruje VVF India Ltd.?

VVF India Ltd. deklaruje: ISO 9001, GMP, FDA. Certyfikaty oznaczone na tej stronie jako zweryfikowane sprawdzono w rejestrze wystawcy; pozostałe traktuj jako deklarowane, dopóki nie zobaczysz numeru certyfikatu.

Jak duża jest VVF India Ltd.?

VVF India Ltd. deklaruje zespół w przedziale 500+ pracowników.

Jakie są alternatywy dla VVF India Ltd.?

Kupujący porównujący VVF India Ltd. zwykle sprawdzają też HLL Lifecare, Colgate-Palmolive (India) Ltd., Emami Limited, spośród 47 dostawców Opieka osobista w Indie na tej platformie.

Czy VVF India Ltd. jest zweryfikowana na Hell of a Partner?

Jeszcze nie. VVF India Ltd. jest wymieniona na podstawie źródeł publicznych i nie ukończyła weryfikacji. Przed kontaktem sprawdź sygnały zaufania na tej stronie.